Про бренд

 

Прогулянка на велосипеді здатна надихнути на новаторську думку та змінити весь звіт. Починаючи від хлопців, які покоряють гори, від людей які залежні велосипедом, які не хочуть миритися з застарілими стандартами та створюють щось своє, щось нове, не таке як у інших. Таким був і залишається Стен Козіатек – засновник компанії «Stan's NoTubes». Стен не хотів миритися з проколами коліс. Йому подобалося їздити на велосипеді з низьким тиском у камерах – це й стало натхненням для створення безкамерної технології «NoTubes».

У 2001 році Стен Козіатек сповнений рішучості створив компанію, яка в подальшому перевернула весь велосипедний світ та прославила «Stan's NoTubes». Стен один з перших, хто наважився розробити та втілити в життя безкамерні технології для велосипедів. Він запатентував свою розробку, яка має ім’я «Bead Socket Technology» (B.S.T.) – ця технологія стала надзвичайно популярною та побила рекорди з продажів. Секрет популярності криється у надзвичайній якості, мега надійності та відмінному захисту від проколів (зміїних укусів). Розуміючи, що потрібно рухатися далі, компанія Стен Козіатек– проектує та виготовляє безкамерні ободи і покришки. Весь асортимент тестується у нереальних умовах для адекватної експлуатації, тому покупці можуть бути впевнені на 100% у надійності продукції. За 15-річне життя компанії «Stan's NoTubes» виграла десятки судів у випадках, коли інші компанії звинувачували Стен Козіатека копіюванні їх технологій, але власник компанії відстояв своє ім’я!

Продукція «NoTubes» – це одкровення для звичайних велосипедистів та секретна зброя для професійних гонщиків світового рівня. Безліч олімпійських чемпіонів шукають більш надійну, легку та якісну продукцію і вони знаходять ці якості у здобутках компанії «Stan's NoTubes». Користуючись продукцією, вони виявляють недоліки, які в майбутньому компанія перетворює їх на переваги, тому коли ви купуєте продукцію «NoTubes» ви можете бути впевнені в тому, що все протестоване, перевірене та готове для неймовірних навантажень, а дизайн відшліфовано до бездоганності.

Продукцію «Stan's NoTubes» з перших днів створення уподобали професійні спортсмени, тому що вона дійсно працювала і давала неабиякі результати у спорті. NoTubes – це завжди прогресивні розробки нового покоління, які перевершують абсолютно все, що є на велосипедному ринку. З самого відкриття, мета компанії полягає у прагненні виробляти найкращі продукти, які не просто будуть працювати, а будуть приносити вам тільки позитивні враження від поїздки та бажання їздити на велосипеді.

2011 року, велосипедний журнал Mountain Bike Action вніс Стена Козіатек у ТОП25 людей, які внесли вагомий вклад у розвиток велосипедів.

У 2012 році ще одне з найпопулярніших видань Америки «VeloNews» представила Стена Козіатек, як одного з найзнаковіших людей у велоспорті 21го сторіччя, яка перевернула своїми винаходами весь велосипедний світ.

Зворотній зв`язок