Про компанію

    

Компанія "ВЕЛОПОРТАЛ" – один з найбільших імпортерів велосипедів, компонентів та аксесуарів на ринку України. Заснована в 2014 році. Протягом останніх 8 років є офіційним представником торгівельних марок в Україні: Kellys, KLS, Fireyee, Alligator, SuperB, Stans NoTubes, Schwalbe, KMC, ONRIDE, FUNN, GUB, Tifosi, R2, Roswheel, Pillar, Squirt, Wellgo, Giyo, Selle SMP, QU-AX, Maxxis, RBRL.

     Висока якість представленої продукції та європейський рівень сервісу, залучення досвіду та безпосередня співпраця з провідними світовими виробниками вело індустрії – всі ці характерні риси діяльності "ВЕЛОПОРТАЛ" забезпечили їй заслужений авторитет серед клієнтів, та позицію беззаперечного лідера на велосипедному ринку України.

     Компанія "ВЕЛОПОРТАЛ" постійно шукає можливості для розширення своєї дилерської мережі. Ми завжди намагаємося знайти кращий підхід до кожного клієнта.

     У компанії "ВЕЛОПОРТАЛ" ми віримо в те, що все залежить від людей. Весь персонал "ВЕЛОПОРТАЛ" поділяє пристрасть до нашої спільної справи. Команда "ВЕЛОПОРТАЛ" вірить у професійність, командну роботу та високі етичні норми. Сьогодні в нашій компанії працюють кращі спеціалісти. Лідерство та мотивація – ось рушійна сила й ключовий фактор успіху.

     Соціальна відповідальність.
     Ми впевнені, що залишатися осторонь від болючих питань сьогодення не повинна жодна компанія. "ВЕЛОПОРТАЛ" виступає за активну соціальну позицію, закликає усіх бути небайдужими і створювати свої, або приєднуватися до діючих соціальних ініціатив. До вашої уваги наші соціальні проекти – 1.5m.org.ua; bikeday.org.ua; biketrack.in.ua

Зворотній зв`язок