Бренди

R2

В 1996 році група ентузіастів з Чехії вийшли на ринок окулярів з брендом «Relax». Вже в перші роки розвитку бренду, окуляри «Relax» здобули заслужене визнання аудиторії. Спортивна частина виробництва була найуспішнішою. Що відображає той факт – продукція Relax створена для душі і тіла кожного спортсмена. Тому друга «R» - серія «R2» стала ціленаправленою лінійкою продуктів для любителів спорту. Все, що тепер носить логотип «R2» найвища гордість виробника. До "ер-двійок"вони додають найкраще, що можуть - новітні технології, високоякісні матеріали, кращі гаджети. Так як самі розробники бренду «R2» являються спортсменами, вони чудово знають, що саме потрібно екстремалам, спортсменам і просто любителям активного способу життя, на рівні світових брендів за ціною , що доступна кожному.

Langtu

Langtu — це молодий китайський бренд з виробництва складаних велосипедів, створений ентузіастами для кожного. Амбіційна команда втілює інновації і має низку патентів на технології, розроблені у стінах власного дослідницького центру. В 2008 році компанія отримала сертифікат стандарту якості ISO9001:2008. Асортимент Langtu налічує 8 лінійок: скутери, дитячі велосипеди, ровери для міста та туризму, МТБ, шосейні, "міні вело" та склаладні. Загалом, більше ста моделей на будь-який смак. Агресивна цінова політика стане приємним сюрпризом для тих, хто любить рухатись і не має вільного простору на утримання повнорозмірного велосипеду в себе вдома або на роботі.

RSP

Австрійська компанія R.S.P. supreme bike care - лідер по виготовленню засобів по догляду за велосипедом, який популярний серед велосипедистів з 1989 року . Історія бренду R.S.P. почалася з легендарного засобу для чистки ланцюга (r.s.p. Ultra Slide), а на даний момент компанія має широкий асортимент по догляду за велосипедом(мастило, очищувачі та інструменти по догляду тощо). Сьогодні бренд R.S.P. підтримує велосипедну команду r.s.p. Mountainbike Team з форкроссу. Ця співпраця допомогла здобути таких іменитих друзів як «FOX Suspension» , «Rock Shox», «KTM» та «Sram».

Roswheel

Roswheel — це не просто звичайний бренд, який виготовляє понад два десятки видів велосипедних сумок, а компанія, яка має бездоганну репутацію у понад 50 країнах світу, очолює перші місця рейтингу серед лідерів по виробництву велосипедних аксесуарів у КНР. Має у своєму розпорядженні 4 фабрики та один з найбільших складів з продукцією на північному сході Китаю. Прославляє Roswheel не широкий асортимент продукції, а продуманий модельний ряд та вся серйозність до своєї роботи, яка в свою чергу дає плідні результати.

FireEye

Компанія FireEye створена професіоналами для професіоналів. Тільки людина, яка займається екстремальним видами спорту знає, що потрібно своїм однодумцям для повноцінного дозвілля. Найміцніші комплектуючі з хромолю та фрезерованого алюмінію витримають надмірні навантаження у екстремальних умовах. Геометрія рам та компонентів вимірюється до міліметра, що дозволяє відчувати себе впевнено, як на землі так і у повітрі. В Україні бренд FireEye офіційно представлений з 2007 року і відмінно зарекомендував себе завдяки якості та надійності продукції. У 2012 році компанія змінила свій підхід до дизайну продукції, що сприяло збільшенню попиту на «Яскраві компоненти».

Pillar

Протягом 30 років компанія Pillar, була першовідкривачем у виготовленні та розробці компонентів для велосипедних коліс. За допомогою новітніх розробок та високому рівні якості продукції, компанія вийшла на перші місця у світі, разом з іншими велосипедними гігантами. На сьогоднішній день потужності виробництва компанії у Тайвані складають - 1.5 мільйона шприх на місяць. Компанія отримала десятки патентів та сертифікатів якості на всіх рівнях виробництва. Компанія має досить великий асортимент, щоб задовольнити найвибагливішого клієнта. Слово «Pillar» перекладається з англійської, як «опора» - впевніться в надійності продукції і ви.

KMC

Тайванська фірма Kmc Chain Industrial CO. LTD. була заснована у 1977 року. KMC - це найпопулярніший виробник велосипедних ланцюгів, а також багатьох інших комплектуючих, таких як лампи, запчастини для електровелосипедів, трансмісії для мотоциклів та безліч іншого. У 1986 компанія стала партнером японського концерну Shimano - це дало сильний поштовх для розвитку технологій, виробництва та компанії в цілому. На сьогоднішній день KMC виробляє близько 150 мільйонів метрів ланцюгів і поставляє їх у понад 130 країн світу. За останні 30 років компанія заснувала 11 заводів і 16 центрів продажів в Тайвані, континентальному Китаї, Голландії, США, Індонезії, Таїланді і В'єтнамі. Загальна площа заводів - 573тисячі квадратних метрів та близько 4500 робітників по всій Азії. На підприємствах впроваджена система якості - ISO 9001, що дає змогу виготовляти найнадійнішу продукцію. На сайті компанії можна знайти всі данні про будь-які випущені вироби.

Impac

Impac – молодий та популярний німецький бренд велосипедних покришок та камер. Компанія є дочірнім підрозділом велосипедного гіганта Schwalbe. Impac являє собою бюджетний сегмент виробів Schwalbe, має таку ж якість продукції та технології виробництва.

VDO

VDO – Це найстарша компанія у сфері вело-електроніки. З сорокових років двадцятого сторіччя лідери німецької автопромисловості обладнали свої автомобілі вимірювальними приладами марки VDO. Початок 90-х років минулого століття став потужним підйомом вело індустрії. Тому компанія VDO взялася за виробництво багатофункціональних велосипедних комп'ютерів. Цікаво, що велокомп'ютер поставив перед виробниками ряд нових важливих завдань. Адже по суті, велокомп'ютер являє собою в мініатюрі повноцінну панель вимірювальних приладів. Він повинен відображати швидкісні параметри руху (середню, максимальну і поточну швидкості), тимчасові (час у дорозі, секундомір і лічильник реального часу, а також враховувати пройдений шлях). Але на відміну від укритих від негоди під міцними дахами кабін автомобілів, кораблів і літаків, велокомп'ютер "змушений" самотужки протистояти дощу, вітру, гілкам та іншим агресивним факторам зовнішнього середовища.

QU-AX

QU-AX - Німецька компанія, яка займається виробництвом уніциклів вже понад 15 років. Власне QU-AX - це основний бренд з найширшим вибором розміру, кольору і призначення моноциклів, а також QX-series підрозділ, який займається випуском преміум компонентів для уніциклів.

Зворотній зв`язок