Бренди

Velo

Місія Velo Enterprise Co., Ltd підтримати всіх велолюбителів, які цінують здоровий спосіб життя. Velo розуміє, що комфортна прогулянка на велосипеді починається з сідла, тому корпорація поставила за мету створити найкращі сідла, які задовольнять найвибагливіших клієнтів.

Wellgo

Компанія Wellgo – тайванський бренд, який спеціалізується на виробництві велосипедних компонентів найвищого класу. Даний виробник розробляє і втілює в життя дуже легкі та міцні педалі для велосипедів. Продукція компанії Wellgo відрізняється високою зручністю, широким асортиментом і сучасним зовнішнім виглядом. Відзначимо також й те, що кожна модель педалей Wellgo отримує свій унікальний дизайн і продуману конструкцію.Компанія Wellgo – тайванський бренд, який спеціалізується на виробництві велосипедних компонентів найвищого класу. Даний виробник розробляє і втілює в життя дуже легкі та міцні педалі для велосипедів. Продукція компанії Wellgo відрізняється високою зручністю, широким асортиментом і сучасним зовнішнім виглядом. Відзначимо також й те, що кожна модель педалей Wellgo отримує свій унікальний дизайн і продуману конструкцію.

Giyo

Giyo - 20 річний бренд, з величезним досвідом виробництва велосипедних насосів. Під маркою Giyo випускається гігантський асортимент продукції - від компактних ручних насосів, до професійних стаціонарних насосів з дерев’яними ручками. На заводах компанії виробляються 90% всіх вироблених насосів у світі, під замовлення інших велосипедних гігантів. Цінова політика компанії дуже демократична, а якість - перевершить всі ваші очікування. Тисячі велолюбителів і професіоналів цінують насоси Giyo саме за високу якість, надійність та простоту у користуванні.

HydraKnight

HydraKnight Group почала розробляти свої перші системи, ще в далекому 1995 году. На сьогоднішній день HydraKnight Group є професійним виробником питних систем для активного відпочинку і туризму з досвідом роботи в цій галузі більше 20 років. Вся продукція має сертифікат якості ISO90001. Клієнтська база компанії нараховує по всьому світу понад 30 країн. HydraKnight Group постійно впроваджує інноваційні технологіі. Кожного року продукція стає легше, якісніше і більш зручною для використання в будь яких умовах. Ми постійно вдосконалюємо своє виробництво, яке стає менш енерговитратним і шкідливим для навколишнього середовища.

Nuvo

Тайванська компанія, з зосередженим виробництвом для ОЕМ компаній. Виробляє досить широкий асортимент велосипедних аксесуарів, як для себе, так і для інших компаній. Виробник надає свої послуги та продукцію на ринку вже протягом 50 років(перший завод відкритий у кінці 60х років), має солідний досвід та велику клієнтську базу клієнтів по всьому світі.

Relax

На сьогодні бренд Relax має вже більш ніж 20-річну історію. Розпочалося все ще у 1996 році з групи ентузіастів, які мали мрію та натхнення, щоб її реалізувати. Ось так на Чеському ринку з’являються моделі окулярів для професійних спортсменів, що отримали назву Relax.

Selle SMP

Selle SMP – італійський бренд, заснований після ІІ Світової війни, геніальною людиною Martino Schiavon, у маленькому місті Padua. З моменту відкриття підприємства у 1947 році, Selle SMP розробила та впровадила безліч технологічних рішень, які втілюються у найякіснішу продукцію бренду. Компанія на сьогоднішній день має десятки сертифікатів, які гарантую якість продукції на всіх етапах виробництва. На даний момент корпорацією Selle SMP, керує друге покоління родини Schiavon, яке так само цінить та впроваджує нові технології у виробництво сидінь. З першого дня роботи підприємства і по сьогодні, Selle SMP виготовляє свою продукцію тільки в Італії, тому кожне сідло має маркування Made in Italy. У 2006 році компанія провела ряд антропометричних та біомеханічних досліджень. Після яких було спроектовано і виготовлено перше сидіння з серії 4BIKE – Pro, яке демонструє перевагу кровопостачання у органах малого тазу.

Зворотній зв`язок