Технології

Технології оправи:

Гідрофільна гума

Вставки з гідрофільної гуми на носових упорах та вушних дужках гарантують завжди правильну та комфортну посадку окулярів без зісковзування.

Регульовані дужки

Регульовані дужки повністю адаптуються під потреби користувача, забезпечуючи комфорт та ергономіку при використанні.

Регульовані носоупори

Легка індивідуальна підгонка окулярів до обличчя за рахунок регульованих носоупорів.

Гріламід TR-90

Високоякісна оправа виготовлена з матеріалу Гріламід TR-90. Це легкий та гнучкий полімер, що характеризується надзвичайною міцністю та високою стійкістю до впливу хімічних речовин й ультрафіолетового випромінювання.

Технології лінз:

Вентиляція лінз

Спеціальна форма лінз гарантує чудову вентиляцію та попереджає запотівання навіть під час активних фізичних навантажень.

UV захист

UVA / UVB (UV400) Protection. Всі лінзи Tifosi забезпечують 100% захист від шкідливого ультрафіолетового випромінювання.

Полікарбонатний матеріал

Лінзи виготовляються з міцного, гнучкого та стійкого до механічних ушкоджень полікарбонату.Децентралізація лінз

Децентрація лінз усуває викривлення та оптичне збільшення зображення.GLARE GUARD

Спеціальне запатентоване покриття лінз Tifosi знижує втомлюваність очей, зберігаючи при цьому чіткість зображення.Всі лінзи мають певну світлопропускну здатність, яка виражається у відсотках. На малюнку зображені лінзи різних категорій затемнення з відсотком світлопропускання. 

ДІОПТРИЧНІ ВСТАВКИ RX03

Моделі, що мають позначку RX03 можуть постачатися з додатковим оптичним адаптером, розробленим для людей з вадами зору. Він легко фіксується до відповідної моделі, одночасно захищає від шкідливого ультрафіолетового випромінювання та дозволяє краще бачити.

ПОЛЯРИЗАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ

Лінзи Tifosi Polarized не просто мають поляризаційне покриття, а виготовлені з литого поляризаційного матеріалу, що забезпечує виключну міцність окулярів та високу якість зображення. Поляризовані лінзи блокують зайве світло й відблиски від води та горизонтальних поверхонь, зменшують втомлюваність очей. Такі окуляри широко використовуються для занять різними видами спорту, водіями та у повсякденному житті.

Дзеркальні лінзи

Гідрофобні дзеркальні лінзи Tifosi Clarion Mirror:

ФОТОХРОМНА ТЕХНОЛОГІЯ

Фотохромні лінзи Tifosi Fototec дуже швидко адаптуються до різних умов освітлення та приблизно за 10 секунд змінюють свою пропускну здатність: при яскравому освітлені мікроскопічні фотохромні частинки, що знаходяться всередині лінзи, реагують на ультрафіолетові промені та затемнюють скло, при помірному освітленні ці часточки повертаються до свого вихідного положення та надають можливість лінзам пропускати більше світла. 

На малюнку показаний діапазон пропускання світла лінзи fototec.


Лінзи Polarized Fototec одночасно поєднують в собі поляризаційні та фотохромні технології, тобто і змінюють ступінь пропускання світла, і блокують зайві відблиски. 

Технологія Polarized Fototec доступна у моделях: Crit Matte Gunmetal; Tyrant 2.0 Carbon; Tyrant 2.0 Mocha; Wasp Tortoise.

GT (Golf/Tennis)

Лінзи Tifosi Optics™ GT™ забезпечують освітлення об'єкту, що підвищує здатність потрапляти по м'ячу завдяки світловому балансу між метою та фоном. І зовсім не має значення, якій грі Ви надаєте перевагу, тенісу чи гольфу, кольори лінз колекції GT™ створені спеціально для того, щоб допомогти Вам сфокусувати погляд на м'ячі. Вони присутні як серед моделей із змінними лінзами, також і серед моделей з лінзами Fototec. Всі лінзи Tifosi GT забезпечують 100% захист від UVA/UVB сонячного випромінення.

EC (Підвищена Контрасність)

Лінзи Tifosi Optics EC™ розроблені для тих, кому необхідно розрізнювати найбільш маленькі деталі рельєфу. Відтінок лінз EC підвищує контрасність завдяки фільтрації спектру синього кольору, що є причиною оптичного викривлення та знижує контрасність в умовах підвищеного освітлення. Лінзи EC™ представлені як серед моделей GT із змінними лінзами, так і серед моделей з лінзами Fototec. Всі лінзи Tifosi EC забезпечують 100% захист від UVA/UVB сонячного випромінення.

Asian Fit – це окуляри, розроблені з урахуванням особливостей облич азіатського типу. Завдяки зменшеній кривизні лінз оправа облягає щоки, а звужений носоупор дозволяє окулярам сидіти на обличчі вище. Задля більш надійної загальної фіксації та кращого облягання вилиць нижні краї лінз мають гостріші кути. 

asianfit

Swivelink колекція у Tifosi дає можливість змінювати одну пару дужок на іншу. У комплекті є дві пари дужок, які надзвичайно легко замінити одна на одну:

Модель Marzen Gloss Black та Highwire Matte Black відноситься до колекції Rx-compatible Swivelink Swivelink Collection.

Твердий чохол

Всі окуляри постачаються в комплекті з твердим футляром та спеціальною ганчірочкою для безпечного очищення лінз.

КОЛЕКЦІЯ ОКУЛЯРІВ 2018 Р.

Зворотній зв`язок