Про бренд

SuperB почала свій шлях з виготовлення звичайного ручного інструменту у 1990 році. А вже у 2000 році перейшла на виготовлення професійного ремонтного велосипедного обладнання! За невеликий проміжок часу компанія вже мала клієнтів серед професійних механіків та команд. Трохи згодом про компанію почали дізнаватися все більше людей і продукцією SuperB почали користуватися як звичайні велосипедисти так і веломайстерні.

Компанія акцентує увагу на новітніх технологіях  та інноваціях у виготовленні своєї продукції, а модерновий дизайн робить SuperB одним з провідних виробників велосипедних інструментів.

Щоб забезпечити всіх своїх клієнтів  потрібною кількістю продукції, SuperB  сформувала надійну систему партнерства з низкою дистриб’юторів у країнах Європи, Азії, Африки, Австралії, Північної та Південної Америки.

З метою забезпечення найвищої якості продукції, керівництво компанії створило відділ Research & Development (скорочено R&D). Даний відділ займається дослідженням та розробкою нових технологій, а з недавнього часу ще й контролем якості виробництва готових виробів. Завдяки невтомній праці відділу R&D, кожного року створюється більше 30 різновидів велосипедних інструментів, а асортимент компанії нараховує більше трьох сотень найменувань. Завдяки професійному керівництву над кваліфікованими кадрами, R&D має змогу контролювати життєвий цикл товару від 3D моделюванні до відвантаження дистриб’юторам, що в свою чергу відображається на надійності інструментів.

Хоча якість продукції компанії межується з бездоганністю, SuperB не збирається зупинятися на досягнутому. Компанія, як і раніше, буде вдосконалювати свій асортимент, щоб клієнти мали змогу побачити, що компанія не стоїть на місці. Також  SuperB розширює карту сервісного обслуговування, тому навіть найвибагливіший клієнт не залишиться без належної уваги.

SuperB з 2010 року має власну велосипедну команду та спонсорує декілька МТВ дисциплін.

Зворотній зв`язок