В нашому новому огляді можна дізнатися все про різновид кріплень для велосипедів від тайванського мегабренда SuperB.

Системи зберігання велосипеда від SuperB.


Якщо в квартирі мало місця, а велосипед ставити десь потрібно, є сенс використати простір, який пустує: на стелі, або на стіні. Для цього існують спеціальні кріплення. В цьому огляді про них і поговоримо, а ще по дорозі розповімо про професійні системи для магазинів, виставок та спортивних команд.


Кріплення для зберігання велосипеда можна розділити на декілька видів: підлогові фіксовані, підлогові телескопічні, вертикальні та горизонтальні кронштейни на стіну, підвіси та окремі гачки для підвішування під стелею.

 

 

Почнемо з найпростіших — з гачків. Тут всеросто: сталевий гачок у вініловій глазурі, який вкручується в капроновий дюбель. Для встановлення вам потрібен перфоратор та бур відповідного діаметру. Гаки від SuperB бувають квадратні та округлі. Розміри підібрані таким чином, щоб можна було підвісити велосипед за обід або за сідло. Найменший гак має внутрішню ширину всього 35 мм (для шосейного колеса), а найбільший — 165 мм. Прямокутні моделі TB-1821 та TB-1822 призначені для монтажу на стіну, всі інші (від TB-1823 до TB-1828) можна змонтувати як на стіну, так і на стелю. Переваги окремих гачків в тому, що вони дешеві та їх можна прикрутити будь-де та будь-як — обмеженням стане лише ваша фантазія. Основний недолік полягає в тому, що змінювати положення гачка, комбінуючи варіанти, не можна. Де просвердлив отвір — там йому і місце.


Наступний крок в розвитку підвісних систем — рейка з рухомими гачками TB-1817. Ви просвердлюєте два отвори в стелі, жорстко кріпите її через дюбелі та вставляєте два гачка (TB-1817A) в підвіс. Можна додати більше гачків за бажанням. Головне — не допускати навантаження на рейку більше 30 кг. Перевага цього варіанту кріплення в тому, що в залежності від потреб та кількості велосипедів, гачки можна рухати як вам заманеться. Обмежує рух лише напрям рейки, який краще визначити заздалегідь до монтажу, щоб велосипед не заважав користуватись меблями. Ще одна перевага системи TB-1817 — це можливість монтажу на стіну. Гачки їздять по рейкам в двох площинах. Недолік лише один: якщо ви прикріпили рейку на стіну, подбайте про миючу підкладку під обидва колеса, щоб гума не забруднила поверхню стін.


Якщо місця вистачає, або варіант з гачками під стелею вам не до вподоби, є жорсткий кронштейн для переднього або заднього колеса TB-1812. Його пластина не дає колесу забруднити поверхню стіни, а жорсткий гак, огорнутий м'яким синтетичним матеріалом, витримає велосипед вагою до 20 кг. Це дуже зручний та надійний варіант зберігання велосипеда, єдиний недолік якого випливає з методу зберігання — про нього ми вже згадали в попередньому абзаці: під вільне колесо потрібно підкласти щось немазке, щоб велосипед не зіпсував ремонт в квартирі.

 


Флагман модельного ряду кріплень для зберігання велосипедів— модель TB-1966. Це складаний кронштейн на стіну з можливістю розташування на ньому додаткових коліс та аксесуарів. Велосипед тримається за верхню трубу рами, тому TB-1966 ідеально підійде для тих роверів, в яких верхня труба горизонтальна або має легкий нахил. Між руками кронштейну протягнуті дві перекладини з гачками, на які можна повісити шолом або велоодяг. Коли кронштейн не використовується, можна відкинути його, аби не стирчав зі стіни. Також паралельно перекладинам протягнута гнучка мотузка — така собі своєрідна полиця, на якій зручно зберігати рукавиці або порожні фляги.

 


TB-1634 — простіша модель, ніж TB-1966. Це складана металева рука з двома глибокими гаками для підвішування велосипеда за верхню трубу. Коли вона не використовується, просто відкиньте її назад і під час вашої відсутності вдома нікому вона не заважатиме.


Тепер перейдемо до підлогових систем. Якщо в вашій оселі достатньо місця для зберігання велосипеда на підлозі, в асортименті SuperB є 6 видів підставок: п'ять складаних та одна стаціонарна.

 


TB-1907 — це стаціонарна підставка 2 в 1, що своїм зовнішнім виглядом нагадує паперового журавлика в стилі японської ікебани. Велосипед на ній утримується за задню вісь під дропаутом рами. Широка рифлена ніжка забезпечує стабільність утримання навіть повністю завантаженого туристичного велосипеда. За допомогою ручки можна змінювати положення утримувача відповідно діаметру колеса в діапазоні між 24 та 29 дюймами. Утримувач двосторонній і підходить для велосипедів з обідними та дисковими гальмами.

 


Проста складана конструкція реалізована в бюджетній моделі TB-1915. Як і рекламний штендер на вулиці, в розкладеному вигляді вона нагадує трикутну призму. Колесо утримується за задню вісь, а призма фіксується в двох положеннях, які відповідають розміру колеса від 20 до 24 дюймів та від 26 до 29. В складеному вигляді підставка TB-1915 майже пласка і поміститься в найтіснішому просторі від заповненої шухляди до щілини між меблями. Це найкомпактніша стійка в лінійці SuperB.

 


Ще одна бюджетна модель в нашому огляді — TB-1633. Вона являє собою вертикальний штатив з двома гачками для зберігання та ремонту велосипеда. TB-1633 складається з двох частин: підставка (ноги) та вертикальна стійка з отворами для гаків, які можна переставляти, підлаштовуючи висоту відповідно діаметру колеса від 20 до 29 дюймів.

 


Модернові моделі TB-1908, TB-1909 та TB-1959 використовують інший принцип утримання колеса. Важіль з міцною пружиною фіксує колесо зовні, притискаючи його в направляючі рейки. Підставки TB-1908 та TB-1909 підходять для будь-яких велосипедів з діаметром колеса від 20 до 29 дюймів, а TB-1959 розроблена спеціально для фетбайків (26") з шириною покришки від 4 до 5 дюймів. Модель TB-1909, на відміну від TB-1908, використовує подвійний важіль, що дозволяє зберігати важкі велосипеди. Всі три стійки мають складану конструкцію та в неробочому положенні компактно ховаються під шафу.


Переважно для магазинів, виставок та тих, хто щасливий мати розкіш великого житлового простору, SuperB пропонує штативні та розпорні вертикальні системи з можливістю підвішування відразу двох велосипедів один над одним, а також полиць для аксесуарів та кріплень для коліс. Так, наприклад, штатив TB-1968 в розкладеному вигляді сягає 2130 мм у висоту і здатний утримати 4 велосипеди сумарною вагою 72 кг. В комплект входить два вертикальних кріплення з гачками TB-1965B. Велосипед підвішується за верхню трубу, а гачки можна рухати в залежності від її довжини. Також SuperB пропонує в якості додаткового аксесуару струбцину TB-1200 для запобігання обертання колеса навколо своєї осі.
Стійки TB-1965 та TB-1967 монтуються між підлогою та стелею. Кожна з них може витримати відразу 4 велосипеди сумарною вагою до 72 кг, а відрізняються вони лише максимальною довжиною: 3200 мм та 3500 мм відповідно (в залежності від висоти стін). Стійки комплектуються двома тримачами TB-1965B та за бажанням можна додати ще два, а також полицю для аксесуарів TB-1965C.


Штатив TB-SS20 стане до вподоби власникам магазинів. Це телескопічний тримач для трьох пар коліс. Кожний кронштейн TB-SS20A здатен витримати до 2 кг та ідеально підходить для виставкових завдань. Максимальна висота — 2130 мм.


На останок згадаємо про переносні стенди для механіків професійних команд. Ви, мабуть, бачили такі біля вантажівок команд на перегонах: підвішені за сідло в ряд вишикувалися велосипеди гонщиків, та чекають на старт. TB-SS10 та TB-SS11 — це кремезний штатив з перекладиною, яка здатна витримати цілу купу роверів сумарною вагою до 120 кг. Висота штативу варіюється між 900 та 1200 мм, а довжина перекладини складає 1200 або 2400 мм, причому її можна розширити за допомогою третьої стійки TB-SS10A. Конструкція розроблена так, щоб не втрачати час на збирання та розбирання, а в комплект стійки TB-SS10 додатково входить зручний чохол для зручності транспортування.


TB-SS30 — портативна стійка з перекладиною шириною 1200 мм. На відміну від професійної системи, описаної в попередньому абзаці, тут немає можливості розширення. В розкладеному вигляді TB-SS30 являє собою трикутну призму висотою 1060 мм, що тримає навантаження до 60 кг.

Зворотній зв`язок