Про бренд

В 2007 році у місті Шанхай почала виробництво компанія з виготовлення аксесуарів під назвою Yongkang Mingda Imp. & Exp. Co., Ltd, а вже роком пізніше з'явився бренд Roswheel, який за короткий час заробив бездоганну репутацію та розвинув дистрибуційну мережу в 50 країнах світу, серед яких є і Україна.

Roswheel — один з лідерів виробництва велоаксесуарів у Китаї. Функціональну продукцію високої якості розробляє команда дизайнерів, а втілюють проекти в життя група професійних шевців. Аксесуари Roswheel виготовляють на чотирьох фабриках в провінціях Чжецзян та Фуцзянь на сході КНР та потрапляють на склад площиною 4000 м³ в портовому місті Нінбо, що дозволяє оперативно відправити замовлення в будь-яку точку світу (протягом всього трьох днів).

Зазвичай на маленькі аксесуари ми не звертаємо уваги, згадуючи про них тільки у форс-мажорних обставинах. Саме в такі моменти починаєш розуміти наскільки добре мати сумку під сідлом, в якій лежить рятівний ремкомплект з насосом.

Дощовик, мультиінструмент чи запасну камеру зручно покласти в захищену від капризів погоди ємність — в подорожі або під час пересування містом велосипедистові допоможуть сумки для дрібничок. В асортименті Roswheel кожен знайде відповідну модель для своїх потреб під будь-який тип велосипеда. Велобаули, сумки на кермо чи нарамні з прозорим віконцем для навігатора в смартфоні — у Roswheel є все.Лінія аксесуарів Roswheel розділяється на 8 видів: сумки на кермо, на верхню трубу, підсідельні, так звані "велоштани" на багажник, спортивні і казуальні рюкзаки та гідратори, чохли для транспортування велосипедів, дощовики для велобаулів, тощо. Сумки для смартфона та навігатора, які кріпляться на винос, кермо та верхню трубу велосипеда, відділяються в окрему групу товарів, оскільки в них використовується спеціальна водонепроникна плівка, яка не перешкоджає роботі тач-скріна смартфона.Спеціалісти Roswheel акцентують увагу на якості та функціональності сумок, а також на яскравому зовнішньому вигляді. Дизайнери не соромляться веселих, сонячних кольорів, які стануть частиною вашого неповторного стилю.

Зворотній зв`язок