ROSWHEEL - ВПЕРЕД ДО ПРИГОД!

Останнім часом в велотуризмі (за винятком, хіба що, суворих і жорстких “автономів”, де без багажників та “баулів” не обійтися) спостерігається тенденція до полегшення та компактизації велосипедних сумок. Зараз багажники використовуються все рідше, а перевага надається сумкам, що закріплюються на раму, на кермо та під сідло. Та й про який багажник може бути мова, наприклад на карбошосері, або на двопідвісі.

Ба, навіть на кантрійних хардтейлах ваш покірний слуга проїхав з дружиною трансальпійську подорож без “баулів”. Використовувалась одна велика підсідельна сумка та два легкі заплічники, спальники закріплювались під кермо, а дуги намету були прив'язані у мене під рамою. А якби ж у нас тоді були сумки ROSWHEEL, то все знаряддя пакувалося б ще простіше. Назва серії ATTACK у мене асоціюється з наполегливим доланням альпійських перевалів. Часом такі важкі та затяжні підйоми, що думаєш, якої трясці я сюди поперся? Але ж і якими чудовими краєвидами винагороджується кожен, хто своїми зусиллями перемагає гравітацію, а головне - долає себе. Це не передати ніякими словами, ні навіть яскравими світлинами, треба самому їхати, щоб побачити ту красу на власні очі. А отже, треба правильно екіпіруватися. Чотири сумки: різні, функціональні, надійні. Кожній своє місце, давайте поглянемо.TOP TUBE BAG

Назва говорить сама за себе: це нарамна сумка, що закріплюється над верхньою трубою рами. Ззовні сумка здається зовсім компактною, проте вона доволі містка. У півтора літри її об'єму помістяться необхідні в дорозі інструменти, запасні камери, додатковий одяг, снеки тощо. Щоб бутерброди не валялися разом з мастилом для ланцюга, всередині передбачений розділювач на липучках, подібний до тих, що ми звикли бачити у фото кофрах. Всередині є карабін на мотузочці, до якого можна надійно прикріпити ключі або гаманець. Ця сумка може використовуватись як для тривалих походів, у поєднанні з іншими моделями ROSWHEEL ATTACK, так і самостійно, для одноденних покатеньок, тренувань чи ком'ютингу. Її дуже легко відкрити прямо на ходу, щоб дістати, скажімо, дощовик, чи енергетичний батончик.

Високоякісний, міцний та водонепроникний матеріал служитиме довго і надійно, навіть при щоденному використанні. Застібки “блискавки YKK” теж водозахисні та мають дуже зручні “собачки”. У верхній сітчастій кишені зручно зберігати телефон. Одна бокова кишеня також сітчаста з еластичною кромкою, в неї зручно запхати обгортки від батончиків, порожні туби від гелю, чи пакети від бутербродів - ви ж не збираєтесь смітити на дорозі? З іншого боку - закрита кишеня на водозахисній “блискавці”, для грошей чи документів. Сумка зручно прикріплюється до рами та до труби керма за допомогою трьох ремінців з застібками “липучками”. Світловідбиваючий логотип, нанесений за допомогою шовкографії, довершує стильний вигляд цієї сумки.

- Матеріали: водонепроникний нейлон 210D з діагональною ромбоподібною текстурою, посилена тканиною синтетична гума гіпалон.
- Застібки: водонепроникні “блискавки YKK”.
- Кріплення: три знімні ремені на “липучках”.
- Об'єм: 1,5л.
- Розміри: довжина 24,5см, висота 8-11см, ширина 5,5-8см.
- Вага: 240г.FRAME BAG

Підрамна сумка дозволяє ефективно використовувати вільний простір у передньому трикутнику рами, не порушуючи при цьому баланс велосипеда. Шість знімних ременів на “липучках” можуть переміщуватись практично по всьому периметру сумки, це дозволяє закріпити її кількома способами, у залежності від форми та розмірів рами. У компактному варіанті сумка має об'єм 3 літри, але, за потреби, її можливо розширити, отримавши додатково більше літра внутрішнього об'єму. Всередині також передбачений розділювач на “липучках”. Для виробу використовуються виключно міцні та надійні водонепроникні матеріали, застібки “блискавки YKK” також вшиті навиворіт та захищені від води. Ця сумка не підведе під час негоди, ні у тривалому поході, ні у щоденному ком'ютингу. З лівого боку маємо захищену кишеню на “блискавці”, з правого - дві сітчасті еластичні кишеньки для дрібниць та сміття. Також передбачений спеціальний отвір для шланга від бурдюка-гідратора.

- Матеріали: водонепроникний нейлон 210D з діагональною ромбоподібною текстурою, посилена тканиною синтетична гума гіпалон.
- Застібки: водонепроникні “блискавки YKK”.
- Кріплення: шість знімних ременів на “липучках”, що переміщуються по всьому периметру сумки, завдяки чому вона підходить для різних форм та розмірів - велосипедних рам.
- Об'єм: 3л (у складеному компактному стані) та 4,3л (у розкладеному стані).
- Розміри: довжина 36см, висота 14см (24см при розширенні об'єму), ширина 7см.
- Вага: 320г.


 

 

SADDLE BAG

Велика підсідельна сумка, що в народі вже отримала назву “бджолина дупка”, є водночас і компактною, і місткою. Багатьом, хто бачить цю сумку вперше, здається, що вона не триматиме форму та порушуватиме баланс велосипеда. А от і ні! Завдяки спеціальній конструкції зі змінним об'ємом ця сумка буде завжди наповненою, а речі всередині сумки якраз і тримають її форму. Якщо надійно затягнути всі ремені і кріплення, то сумка зовсім не розгойдується та не порушує баланс ровера.

Маючи міцну та повністю захищену від води конструкцію, ця підсідельна сумка найкраще підходить для одягу та легких речей, які потрібно зберігати сухими. Адже після дня “маслалова” під дощем, так приємно ввечері переодягнутися в сухі бівачні речі. Внутрішній відсік має суцільне зварне покриття з термополіуретану, що забезпечує 100% водонепроникність. А сама сумка працює ще й як крило, захищаючи вашу спину від води та бруду, що летить з-під заднього колеса. Для велотуриста на шосері чи на двопідвісі - просто незамінна річ!

- Матеріали: водонепроникний нейлон 210D з діагональною ромбоподібною текстурою, посилений тканиною гіпалон, підкладка 210D з термополіуретановим покриттям, тканина з каучуком SBR.
- Кріплення: ремінь на липучці навколо підсідельного штиря, два ремені на карабінах, що кріпляться до рамок сідла.
- Сумку можна монтувати також і на карбоновий підсідельний штир.
- Завантажувальний отвір закривається подібно до гермомішка: згортається в рулон та пристібається на карабінах до двох бічних ременів. Завдяки такій конструкції сумка має змінний об'єм та відмінно тримає форму незалежно від її завантаження.
- Жорстка вставка додатково забезпечує збереження форми навіть незаповненої сумки.
- Еластичні шнури дозволяють закріпити ззовні сумки похідний килимок, капці тощо.
- Знімний наплічний ремінь.
- Петлі для заднього світла.
- Світловідбиваючі елементи, логотип надрукований за допомогою шовкографії.
- Об'єм: змінний, до 10л.
- Розміри: довжина 55см, висота 15см, ширина 6-15см.
- Вага: 430г.

 


HANDLEBAR BAG

Виробники велосипедних сумок нарешті таки збагнули, в яких умовах часто проходять велопоходи, і перейняли деякі конструктивні ідеї у водників. Отже, сумка під кермо від ROSWHEEL - це справжній повноцінний гермомішок, що має кріплення до велосипедного керма. Конструкція вийшла дуже елегантна. Циліндричний гермомішок зі змінним об'ємом за допомогою “липучок” та ременів із застібками-карабінами кріпиться до такого собі хомута, який в свою чергу має ремені кріплення під кермо велосипеда. Таке рішення дозволяє швидко і зручно зняти мішок, а якщо його об'єм змінився, то й заново збалансувати його відносно керма.

- Матеріали: водонепроникний нейлон 210D з діагональною ромбоподібною текстурою, 100% водонепроникний гермомішок.
- Кріплення: окремий хомут для гермомішка на “липучках” має два ремені на карабінах, що тримають мішок, та три ремені на “липучках”, що кріпляться до керма та рульового стакана.
- Завантажувальний отвір закривається, згортаючись у рулон, та фіксується двома карабінами. Завдяки такій конструкції гермомішок має змінний об'єм та дозволяє чітко збалансувати його на велосипеді.
- Петлі для габаритних ліхтарів.
- Світловідбиваючі елементи, логотип надрукований під шовкотрафарет.
- Об'єм: змінний, до 9,7л.
- Розміри: довжина 59см (у відкритому стані), 40см (у закритому стані), діаметр 15см. Зовнішній хомут мішка має ширину 27,5см.
- Вага: 290г.* * *

Вивчив матчастину? То не зволікай, екіпіруйся. Гори чекають. Вперед до пригод! Речі за списком пакуємо в новенькі сумки. ROSWHEEL бажає тобі тільки сонячних днів, але й у дощові не підведе.

Зворотній зв`язок