Навіщо знімати руки з керма, щоб подивитися мапу на своєму гаджеті, якщо є крута сумка під телефон Roswheel?!

Смартфон може повністю замінити велокомп'ютер з функцією навігатора і досить успішно це робить. А ось спеціальних кріплень на кшталт байонетного кріплення для Garmin'a виробники споживчої електроніки не передбачили. Пошук рішень повністю лягає на плечі виробників велоаксесуарів. Шанхайський бренд Roswheel за десятирічний період встиг розробити вражаюче портфоліо різноманітних аксесуарів для велосипеда. Тільки окремо взятих сумок з віконцем для смартфону в каталозі налічується кілька десятків. Про деякі з них ми розповімо в цьому огляді.


Lohas.Серія Lohas своїм зовнішнім виглядом нагадує велобаул в мініатюрі. Дві ємні бічні кишені з'єднані перемичкою, яка опирається на верхню трубу. Знизу та спереду відділи фіксуються ремінцями на липучці. Довжини ремінця вистачить, щоб повісити сумку на раму зі стаканом керма стандарту 1,5 дюйми, та й ще залишиться простір для тонкого налаштування ближче/далі. Кишені виступають над перемичкою приблизно на 1 см, тому підгнана під саму колонку сумка буде закривати до половини головної труби. Це забезпечить кращу фіксацію. Що стосується верхнього відділу з прозорим віконцем, то можливості монтажу на різні типи велосипедів роблять Lohas справжнім універсалом. Щоб не випробувати долю на коротких зупинках, верхній відділ відстібується і ви можете залишити велосипед назовні, взявши смартфон з собою. Липучка Velcro знизу площиною 56,25 см² при цьому дозволяє прикріпити кишеню зі зміщенням ближче до велосипедиста на добрі 5-6 см.Розмір верхнього відділу підійде для смартфонів з діагоналлю екрану до 5,5 дюймів. Плівка реагує на дотик та захищає від дощу. Всередині кожної кишені є шар щільної ПВХ-плівки, який не дає воді потрапити туди навіть у літню зливу. На вибір є чорний та помаранчевий кольори.

11363.


Кишеня 11363M/L виконує тільки одну функцію і робить це пречудово. Ви можете покласти в неї смартфон діагоналлю до 5,5 дюймів (М) або до 5,7" (L) та закріпити на винос керма. Як ви здогадуєтесь, літера в кодовій назві означає розмір сумки. Додаткових кишень для дрібних речей тут немає, проте не кваптеся списувати дану модель з рахунків, адже в її арсеналі є кіллер-фіча: можливості монтажу дозволяють користуватись смартфоном не відриваючи рук від керма.

Якщо змонтувати 11363M на винос з кутом нахилу +17°, виходить дуже цікавий варіант. Опустивши голову вниз на ходу, ви дивитиметесь майже перпендикулярно площині екрану. Бліки джерел освітлення при цьому не заважатимуть орієнтуватись зображенню навігатора. Якщо кут нахилу виносу негативний (slam that stem!), можливо змонтувати кишеню на кермо завдяки розумній системі кріплення.Вона, до речі, заслуговує окремої згадки. На відміну від традиційної болтової крутилки, тут використовується пластмасова бакля з дуже жорсткою пружиною. Квадратна основа знизу дозволяє змінювати кут нахилу на 90°, причому незалежно від того, куди саме ви прикріпите монтажну базу, смартфон можна використовувати як в портретній, так і в пейзажній орієнтації. Оскільки смартфони бувають досить важкими (деякі моделі важать 190 грамів та навіть більше), є ненульова вірогідність, що прикріплений на кермо смартфон на розковбасах буде провертатись. Бакля сама по собі тримає досить міцно, але можна додатково посилити конструкцію обрізком паракорду, який постачається в комплекті. Якщо на кермі є вільне місце, встановлена сумка під великий палець поряд з гріпсою, надасть змогу користуватись пристроєм, не відриваючи руки.

 

12496

 

Опис бестселлерів модельного ряду Roswheel 12496M та L можна об'єднати з моделлю 121024LMH, адже обидві моделі мають багато спільного. Розмір M підійде для смартфона з діагоналлю екрану 5,5" та менше, а L — для гаджета з екраном до 6,5 дюймів. Яскраво блакитно-помаранчева модель 121024LMH найоб'ємніша з усіх трьох, хоча діагональ екрану та ж сама.

Ці сумки мають один великий відсік, в який можна покласти батончики для довгої подорожі, мультиінструмент, запасні камери, павербанк, мастило для ланцюга, ключі від дому, вологі серветки і всі ці речі влізуть туди разом, ще й трохи місця залишиться. Замок-блискавка відкриває відсік по периметру двома бігунками, кишеня для смартфону відкидається проти ходу руху.Кріпиться ця сумка на верхню трубу трьома ремінцями: передній охоплює рульову колонку або спейсери, а інші два розташовані знизу для монтажу на верхню трубу рами. Якщо у вас гірський велосипед маленької ростовки зі спареними нижньою та верхньою трубою, в деяких випадках використати передній нижній ремінець не вдасться. Його довжина складає 30 см і зазвичай цього достатньо, щоб охопити обидві труби та зафіксувати сумку, але деякі моделі велосипедів з дуже товстими трубами не дозволять зробити це. Втім, сумка чудово тримається й на двох кріпленнях.

Фішка цих сумок в отворі для навушників. Ви можете під час руху слухати підкаст або аудіокнигу. Шанхайський бренд не забув покласти в комплект подовжувач для аудіоджека 3,5 мм. Отвір оточено щільними гумовими прокладками, тому можна не боятися, що у ваші пожитки потрапить дощова вода.

 

 

Зворотній зв`язок