Про бренд

На відміну від континентального Китаю, який не визнає за Китайською Республікою незалежності, ліберальна політика керівництва острівної держави зробила справжнє економічне чудо наприкінці минулого сторіччя. Поки Китай жив устроєм 40-х років, Тайвань стрімко рухався в XXI сторіччя, поступаючись в масштабах економічного розвитку лише Японії. У 1980 роки острів в басейні Тихого океану площиною трішки більше Київської області став центром велосипедного виробництва. 11 міст та землі на західному узбережжі розрослися так широко, що злились в безшовну агломерацію довжиною майже 380 кілометрів і вся індустрія острова компактно розташувалася на західному узбережжі, залишивши 2/3 території острову господині-природі.


Компанія Nuvo Entreprise пройшла весь шлях відтоді й до сьогодні. Заснована у далекому 1969 році в місті Люканг, який межує з найбільшим центром велоіндустрії — містом Тайчжун, компанія виробляла аксесуари для внутрішнього ринку та для ринку навколишніх азіатських країн протягом близько 15 років до початку буму перенесення виробництва до Азії. Сьогодні товари Nuvo продаються в 30 країнах світу, серед яких є і Україна.

Nuvo виробляє 4 види товарів: велодзвоники, підніжки, багажники та підфляжники. Така сфокусованість дозволяє Nuvo створювати зручні та продумані речі, а також мати багате портфоліо кожного класу аксесуарів та пильно контролювати якість. Компанія має свої власні патенти, в 2004 році компанія отримала сертифікат якості ISO9001, який свідчить про високу культуру виробництва та суворий технічний контроль.На тайванській фабриці працює понад 80 співробітників. Виробництво сертифіковане за екологічним стандартом ISO14001, який встановлює норми шкідливих викидів в навколишнє середовище. Також у Nuvo є невеличка фабрика в континентальному Китаї в місті Шенчжень, що на північ від Гонгконгу.

Nuvo дотримується філософії функціонального дизайну. Мінімалістичний стиль товарів Nuvo підійде до багатьох видів велосипедів та гармонійно впишеться в силует. Розробка механізмів передбачає довготривале використання, тому при виробництві використовуються лише якісні метали та полімерні пластмаси. Nuvo пильно слідкує за дотриманням допусків, що дозволяє механізмам в підніжках складатись так само чітко після років роботи, як і в перший раз.Бренд Nuvo вже відомий українському велосипедисту. За короткий період аксесуари встигли заслужити прихильність користувачів за свою простоту та функціональність. Якщо ви ще не знайомі з товарами цього виробника, радимо не зволікати та ознайомитись з асортиментом продукції. Ми впевнені, що ви не залишитесь осторонь.

Зворотній зв`язок