Про бренд

KMC Chain Industrial CO. LTD. — всесвітньо відомий виробник велосипедних і мотоциклетних ланцюгів, заснований у 1977 році. Історія компанії розпочалася на Тайвані з декількох старих верстатів на півзруйнованому складі, а вже через десять років компанія мала на своєму рахунку 2 новеньких виробництва. 1986 рік був переламним для КМС Group, було підписано меморандум про технічне співробітництво з японськими постачальниками ланцюгів Shimano Inc. Засноване партнерство дало величезний поштовх у розвитку компанії на світовому рівні. Прогрес не стояв на місці, за 4 роки компанія захопила 40% продажів велосипедних ланцюгів по всьому світі. За 20 років створено 16 дистриб'юторських підприємств. Виробництво досягло відмітки 150 мільйонів метрів ланцюгів на рік.

                                                

Kuei-Meng Industrail CO., LTD. була заснована на Тайвані у 1977 році. З самого початку компанія присвятила себе виробництву професійних велосипедних ланцюгів.

1982 рік — компанія розширила асортимент своєї продукції і почала виробництво мотоциклетних і промислових ланцюгів.

1984 рік — KMC відкриває другий завод виробництва ланцюгів на Тайвані. Річний обсяг виробництва ланцюгів KMC Chain Industrail CO., LTD. перевищує 10 мільйонів метрів.

У 1986 році КМС Group почала співробітництво з японським гігантом з виробництва велозапчастин Shimano Inc.

У 1989 році компанія запускає третій завод, на цей раз він будується в Китаї. КMС створює дочірнє підприємство Transton Chain (Shenzhen) CO., LTD. що дозволяє компанії вийти на внутрішній ринок Китаю.

У 1990 році компанія відкриває вже четвертий завод і знову в Китаї. Завдяки вмілим інвестиціям у виробництво KMC Chain (Shenzhen) CO. LTD. отримує приріст 40% на частці ринку велосипедних ланцюгів по всьому світу.

У 1991 році для покращення роботи з дистриб'юторами в Північній Америці відкривається новий підрозділ компанії KMC (U.S.A.) і великий логістичний склад в Сполучених Штатах.

1992 рік — компанія активно розвиває виробництво ланцюгів у Китаї і починає виробляти ланцюги для мотоциклів.

1994 рік — подальший розвиток виробництва призвело до початку виробництва промислових ланцюгів у Китаї. 

У 1995 році продукція двох підрозділів компанії KMC Chain Industrail CO. LTD. і KMC Chain (Shenzhen) CO. LTD. пройшла сертифікацію по ISO: 9002 на підтвердження високої якості виробленої продукції, річний обсяг виробництва перевищив 50 000 000 метрів ланцюгів. 

В результаті підвищення продажів, у 1996 році компанія відкриває п'ятий завод і третій за об’ємами виробництва у Китаї KMC Chain (Taicang) CO. LTD.

В результаті розвитку торгівлі на європейському ринку, в 1997 році компанія створює дочірнє підприємство KMC Chain Europe B.V. для проведення операцій в західній і центральній Європі.

 

У 1998 році продовжється розвиток на ринку мотоциклетних запчастин — в компанії створюється Ellson Motorcycle Parts (Shenzhen) CO., LTD.

Компанія зберігає тенденцію нарощування виробництва і у 1999 будує шостий завод у Китаї, Amc Chain (Shenzhen) CO., LTD. Продукція заводу KMC Chain (Taicang) CO., LTD. успішно проходить сертифікацію по ISO: 9002.

Для подальшого розвитку бізнесу в Європі і для поліпшення сервісу для замовників і дистриб'юторів, у 2000 році KMC (Europe) створює логістичний центр з мережею складів для зберігання продукції. Річний обсяг виробництва перевищує 100 000 000 метрів ланцюгів.

Подальше зростання продажів стимулює компанію до відкриття у 2001 році сьомого заводу в Asean, В'єтнам KMC Chain (Vietnam) CO., LTD. Продукція ще двох заводів компанії KMC Chain (Shenzhen) CO., LTD. і Transton Chain (Shenzhen) CO., LTD. проходить сертифікацію ISO: 9001.

2002 рік — у Шанхаї відкривається восьмий завод компанії KMC Chain (Shenzhen) CO., LTD. В цьому ж році ще два заводи KMC Chain (Vietnam) CO., LTD. і KMC Chain (Taicang) CO., LTD. отримують сертифікацію на свою продукцію за стандартами ISO 9001.

У 2003 році для подальшого нарощування виробництва на швидко зростаючому ринку компанія КМС відкриває дев'ятий завод в місті Тяньцзінь на північному сході Китаю KMC Chain (Tianjin) CO., LTD.З цього ж  року, KMC контролює якість у виробничій системі. За контроль відповідає компанія Toyota (TPS), яка має відповідні стандарти і правила для поліпшення контролю якості.

Завдяки високій якості, у 2004 роц, обсяг виробництва мотоциклетних ланцюгів для Китаю на внутрішньому ринку досяг 10 мільйонів одиниць.

У 2005 році відкрито підрозділ Transton Chain (Chongqing) CO., LTD. Компанія займає 50% ринку мотоциклетних ланцюгів у Китаї.

 

У 2006 створено ще один підрозділ на Тайвані Amc Chain Industrial Co. Ltd.

2007 рік — виробнича політика компанії на китайському ринку принесла свої плоди, річний обсяг виробництва мотоциклетних ланцюгів досяг 15 мільйонів одиниць.

У 2008 році Set up Diamond (Weifang) Power Transmission Co., Ltd. налагоджує виробництво професійних ланцюгів і експорт товарів компанії на американський ринок. Після інтеграції методів і виробничих потужностей, KMC і Diamond Chain стають найкращими стратегічними партнерами.

2010 рік — компанія відкриває спільне підприємство з Shinmaywa в Японії. В цьому ж році продукція KMC Chain (Taicang) Co. Ltd. отримує сертифікат відповідності — TS 16949. При цьому ще один завод Amc Chain Industrial Co. Ltd. підтверджує якість продукції за стандартом ISO 9001.

 

На сьогоднішній день на рахунку компанії KMC Group — 11 заводів і 16 дистриб'юторських компаній, розташованих в Тайвані, Китаї, Голландії, США, Індонезії, Таїланді, В'єтнамі та США. Продаж ланцюгів KMC охоплює більше ніж 130 країн світу. Продукція компанії KMC відповідає найвищим стандартам якості. Щороку КМС виготовляє близько 150 мільйонів метрів ланцюгів, на своїх заводах, де працюють близько 4500 співробітників.

KMC Group підтримує молодих талановитих спортсменів в таких дисциплінах: Cyclocross, Cross-Country, Bicycle Motocross, та в багатьох інших. Компанія також спонсорує такі команди: Team Dimension Data for Qhubeka, Caja Rural-Seguros RGA BH-SR Suntour-KMC, Heizomat, Gunsha KMC CX, Haibike KMC XC, KMC-Mitsubishi-Koga.

 

Постійне вдосконалення і впровадження професійних технологій роблять KMC Group лідером у виробництві ланцюгів.

КМС з першого дня відкриття заводу дбають, щоб виробництво продукції якомога меншим чином впливало на навколишнє середовище. Крім відповідності європейським екологічним стандартам з метою зниження викидів, енергоємні процеси постійно піддаються оптимізації. Крім того, компанія дбає про витрати електроенергії, тому керівництво КМС подбало про встановлення сонячних батарей на своїх заводах, щоб зменшити або навіть нейтралізувати споживання електроенергії.

Кредо компанії KMC: "Забезпечення найліпшого обслуговування в найбільш підходящий для цього час".

Зворотній зв`язок