Про бренд

Насос — це незамінний інструмент для обслуговування велосипеда вдома, в майстерні або у подорожі. Стаціонарні або мінінасоси Giyo відмінно підійдуть для швидкої і максимально ефективної підкачки коліс вашого велосипеда. Міцні та довговічні інструменти, виготовлені з високоякісних матеріалів, зручні та прості у застосуванні.

Якщо вам дійсно потрібний надійний насос, який вам прослужить довгий час, то ви дивитеся у вірному напрямку. Насоси Giyo відрізняються гармонійним співвідношенням: ціна/якість. Компанія спеціалізується на виробництві першокласних велосипедних насосів і по праву вважається світовим лідером на ринку велосипедних аксесуарів.

 

Вироби Giyo розробляють і випускають на найкращих заводах Тайвані починаючи з 1997 року. Продукція компанії надзвичайно надійна та проста у користуванні, тому насосами Giyo користуються як професіонали так і аматори велоспорту по всьому світу. Висока конкурентна здатність, різноманітний вибір моделей, якість і доступна ціна, застосування інноваційних технологій і матеріалів, надійність, зручність у використанні та довговічність — все це робить насоси Giyo не просто конкурентоспроможними, а найкращими на всесвітньому ринку велосипедних аксесуарів.

 

Компанія щороку випускає більше трьохсот тисяч насосів під брендом Giyo. Також на заводах виробляються 90% всіх вироблених насосів у світі - це замовлення від інших фірм з їх логотипами.

Насоси Giyo відмінно поєднують в собі високу якість, надійність, стильний дизайн, високий ККД і демократичну ціну. Всі ці критерії зробили компанію Giyo всесвітнім лідером виробництва велосипедних аксесуарів, яка тримає якість та надійність у найвищих цінностях вже два десятиліття.

Зворотній зв`язок