Огляд на телескопічний насос Giyo GP-06A.

Кожен велосипедист знає, що насоси Giyo – найкращі з усього асортименту представлених на ринку. Якщо ви дізнались про це лише зараз, то з упевненістю можна сказати, що не мали з ними справу. Точніше мали, тільки не здогадувались, оскільки виробничі потужності компанії випускають 90% усіх насосів у світі під різними брендами. Попри це, Giyo має ще й власну модельну лінійку велонасосів. Першість компанії полягає у високій якості, довговічності виробів та що важливо у наших реаліях, у адекватній ціновій політиці на свій асортимент.

Придбавши для велосипеда — рукавички, шолом, окуляри, ліхтарик з мигалкою і тепер вважаєте, що перебуваєте у всеозброєнні? А от і ні. Докупіть насос! Будь-який! Маленький ручний чи великий підлоговий, пластиковий чи алюмінієвий, з манометром чи без усіх цих штучок. Ноунеймовий китайський чи брендований за кількадесят доларів – повірте у його корисності ви досить швидко впевнитесь самостійно. Камери мають властивість спускати повітря! Бувають ситуації коли за місяць-два, ви зможете проколюватися у найдурніших ситуаціях (наприклад за 50 км від найближчої цивилізації у вигляді гаражу з “Жигулями”). Тож без насосу катати на велосипеді небезпечно.

У пригоді стануть невеликі насоси від Giyo. Простота конструкції, зручність користування та безвідмовність – цими властивостями володіє герой нашого огляду, невеликий насос моделі Giyo GP-06A. Цей малюк має алюмінієвий корпус, телескопічну ручку та клапан під ніпелі Presta, та Schrader. Розмір настільки маленький, що насос падає на дно велорюкзака не займаючи місця. А якщо буде бажання прикріпити на раму, а така можливість є (з насосом йде кріплення), ви навряд чи будете постійно чіпляти його ногами. Цей насосик, як і більшість подібних йому розрахований для накачування колеса велосипеда після заклеювання проколу камери, або для швидкої підкачки при відсутності нормального “стаціонарного”  з манометром. Номінальний максимальний тиск виробник зазначає аж 8.3 атмосфери (або 120 PSI), проте вам не вдасться напихати більше 4, що для МТВ покришок більш ніж достатньо, а власникам  шосейних і так варто дякувати велосипедним богам за можливість добратися до точки призначення.

Насос обладнаний телескопічною ручкою, через що він має невеликі розміри та поліпшену поперечну жорсткість при робочому режимі. Дві камери дадуть вам можливість накачати більше барів та зберегти свої руки від спазму. А ще він може виступати у якості холодної зброї дроблячої дії – заблокуйте резинкою вихідний отвір та висуньте телескопічну ручку. До зустрічі з фауною готовий! (Це жарт! Не кривдіть бідолашних істот).

Користуватись насосом легко – насуньте отвором на ніпель  камери, відігніть сірий важіль у фіксуюче положення та накачайте камеру наскільки зможете. Коли вже не зможете поворухнути руками, а насос неможливо втримати голіруч через перегрівання, підніміть важіль та від’єднайте його. Щоб накачати ніпель типу Presta, відкрутіть сіре коліщатко  на отворі, переверніть гумову заглушку з пластиковим штуцером, закрутіть і дійте, як написано вище.

В цілому від цієї моделі складаються лише позитивні враження. Якість матеріалів не викликає питань – усе щільно підігнано, нічого зайвого не крутиться і не хитається. Різьба камер не розкручується сама собою, як це буває на багатьох компактних насосах, сам поршень після тривалого використання не пропускає повітря. Ручка має зручну форму, не ковзає при спазматичному накачуванні на останніх барах. Одного разу за відсутністю компресора чи хоч якогось підлогового насосу дана модель використовувалась для монтажу колеса безкамерно. Хоч це й витратило 4 години та безліч сил для цього насосу все обійшлося без будь-яких проблем, за винятком охолодження його водою, тому що він нагадував ствол кулемета після затяжної «черги».

Зворотній зв`язок