Насоси GIYO - завжди щось новеньке

Насоси GIYO вже багато років зарекомендували себе як надійний партнер всіх велосипедистів у кожній подорожі. Найпопулярніший насос професіоналів і велолюбителів. Лідерство компанії полягає у високій якості товару, ціновій політиці і у широкій лінійці вибору продукту. Як то кажуть, «на смак та колір». Не мені розповідати наскільки, для чого і навіть як часто потрібен насос, але можу Вас познайомити з новинками цього року.

Насос в якому немає нічого зайвого - GP-87SE.

Має Компактний розмір та виготовлений з міцного пластика. За рахунок цього легкий, але ще додатково має отвори для полегшення. Універсальний ніпель, як для Schrader так і для Presta. І саме головне, головка ніпеля на довгому шлангу . Що полегшує процес накачки коліс та зберігає ніпель камери від можливості його пошкодити. Кріплення обладнане резиновою застібкою, яке додатково надає надійну фіксацію насосу, що зможе запобігти його втрату під час поїздок. З урахуванням його ціни, він стає майже ідеальним. Максимальний тиск, який можливо «загнати», вказано 100psi.

 

GP-851L

Старший брат попередньої моделі. Повністю алюмінієвий корпус та шток, компактний розмір. Так само головка ніпеля призначена, як для Schrader так і для Presta. Встановлена на висувному шлангу але додатково до усього цього присутній манометр. Зручне кріплення на раму з додатковою резиновою застібкою. Максимальний тиск 120psi. Простий, гарний і надійний насос, він відкатає з вами не одну пригоду!

 

GM-55I

Цей насос можна віднести до топового сегмента. Повністю весь алюмінієвий з прорезиненим руків’ям для кращої фіксації. Навіть мокра рука, під час зливи не зіскользне при накачуванні коліс. Усі запчастини точно підігнані одна до одної, бо виготовлені на ЧПУ станку. Точність підгонки не лишає місця для люфту. Для зручності і надійності насос обладнано шлангом, має Clever Twin-Valve головку ніпеля. Він над зручний у використанні та підходить для Schrader, Presta та Dunlop. Максимальний тиск 120psi.

GM-11LL

Візуально схожий на попередню модель, але більш компактний. Корпус, шток та руків’я алюмінієві а ось голова пластикова, що дає можливість зменшити вагу. Відсутній шланг але теж має Clever Twin-Valve головку ніпеля (для Schrader, Presta та Dunlop). Максимальний тиск 120psi.

Зворотній зв`язок