Про бренд

Історія

«Alligator Сables» - була заснована у 1976 році, містером Кен Ен Вень (Ken Yen Wen) на Тайвані під назвою «Liu Yih Cable». Для «L.Y.C.»  кожен клієнт дуже важливий, тому компанія, як і 40 років тому залишилася надзвичайно турботливою у відношенні до своїх покупців. Важким завданням для власників було вигадати нову назву компанії, доки в один день генеральний менеджер, який дуже хотів мати вдома алігатора не вирішив так назвати компанію. Рішення схвалили і новою назвою компанії став - «Alligator». На додаток алігатор нагадує військовий корабель, який прагне бути найсильнішими та найміцнішими у своєму «басейні». Це робить його більш приємним на слух, а також вимова японською мовою алігатор близька до слова «дякую». Новою сходинкою розвитку для «Alligator» була реорганізація компанії - це дозволило стати найкращими у своїй справі. Щоб впоратись зі збільшенням попиту керівництво компанії у 1994 році перемістила все виробництво на один з найбільших заводів на Тайвані (2344 кв. м.), а також модифікувала лінію виготовлення продукції.

Сьогодення

Керівництво «Alligator» поставило собі ціль виготовляти найякіснішу продукцію, щоб кожен клієнт міг з задоволенням користуватися здобутками компанії. Компоненти та аксесуари підприємства мають найбільший термін експлуатації в порівнянні з іншими типовими виробниками. Натуральні ресурси та екологічно чисте виробництво роблять «Alligator» - лідером серед підприємств з виготовлення тормозних частин для велосипедів, мотоциклів та автомобілів. 40 років досвіду розробок та виготовлення компонентів і аксесуарів: дають зрозуміти, що компанія серйозно налаштована на конкуренцію та зробить все можливе щоб задовольнити потреби клієнтів. «Alligator» з 1976 року розробляє та виготовляє одні з найміцніших тросів для велосипедів, мотоциклів та автомобілів. Компанія не стоїть на місці, тому вона змогла поповнив свій асортимент десятками виробів, такі як: електричний тросоріз, надзвичайно популярні гальмівні ротора та тормозні тросики, які підкорили світ. На сьогоднішній день компанія має більше 60 різних патентів на свою продукцію по всьому світі та одна з перших отримала сертифікати якості ISO 9002 та TS 16949. У 2014 компанія отримала нагороду: бренд року на виставці «Taipei International Invention Show».

Плани на майбутнє

«Alligator» продовжує розвиватися і з кожним роком асортимент стає більшим, а продукція охоплює нові ринки. В компанії впевнені, що досконалості не має меж, тому продукція постійно тестується та вдосконалюється, щоб мати можливість задовольнити найвибагливіших клієнтів.

Зворотній зв`язок