Про бренд

1979 – Stella Yu відкриває компанію Velo Enterprise Co., Ltd. Розроблені та виготовлені перші зразки ВМХ і МТВ сидінь.

1987 – Відкритий другий завод для збільшення кількості товару та ширини асортименту. Velo додає нову технологію у виробництво – Double Density Grips.

1989 – 10 років компанії.

1990 – Velo починає будівництво свого третього заводу в Шеньчжені, Китай.

1991 – Компанія приймає участь у першій велосипедній виставці Eurobike в Фрідріхсхафені.

1996 – В асортимент добавлені стильні чохли для велосипедних сидінь.

1997 – Компанія Velo починає виробляти килимки для комп’ютерних мишок.

1999 – 20 років компанії Velo.

2000 – Velo розширює своє виробництво та асортимент – обмотка та гріпси для руля.

2002 – Відкрився четвертий завод в Куньшані, Китай.

2006 – Velo — головний спонсор професійної жіночої команди Giant та чоловічої команди Max Success. Професійний ВМХ райдер Todd Lyons починає використовувати сидіння Velo.

2008 – Velo починає роздрібну торгівлю на ринку аксесуарів. Розроблені нові серії сидінь Senso і Plush, а також гріпси нового зразку Attune.

2009 – Компанії 30 років. Velo виробляє понад 15 мільйонів сидінь, та має клієнтів у понад 100 країнах світу. Вводяться на ринок D3 гріпси з топової лінійки.

2010 – Velo вводить MGS (Matching Graphic Service). Нові шаблони та дизайн для ОЕМ клієнтів.

2011 – Velo запускає нову компанію «Senso Wildlife» в цілях укріплення позицій на ринку. Суть заходу полягає у допомозі диким тваринам, які знаходяться під загрозою вимирання.

2012 – Карбонові волокна та нові технології допомагають у еволюції виробництва велосипедних сидінь. Продукція Velo стає більш легкою та надійною.

2013 – Velo оновлює свій асортимент, що дозволяє їй укріпити свої позиції на ринку.

2014 – Корпорація спонсорує більше 25 професійних команд із багатьох велосипедних дисциплін.

2015 – Компанія нестримно розвивається та тримає за собою позицію №1 серед виробників велосипедних аксесуарів.

Velo Enterprise Co., Ltd була заснована Stella Yu у 1979.  Головною ідеєю створення компанії було виготовлення сідел для всіх можливих типів велосипедів.

Після напружених 40 років розробок та виготовлення першокласної продукції, компанія пишається тим, що понад 10 мільйонів велосипедистів, кожного року користується їхніми товарами.

Velo Enterprise Co., Ltd володіє двома найпотужнішими виробництвами на Тайвані та ще двома у Китаї. Заводи виробляють та постачають всі виготовлені аксесуари для клієнтів по всьому світі. Команда професіоналів Velo досліджує та розробляє нові технології, щоб вивести технічний щабель якості продукції компанії на новий рівень. Корпорація також має 17 патентів на свою продукцію, що як найкраще засвідчує винахідливість та пророблену роботу компанії.

Підкорюючи нові ринки

Не зважаючи на видатні досягнення компанії в секторі OEM, у Stella Yu досить амбіцій для завоювання нових ринків. Stella постійно аналізує велосипедний ринок, тому Velo успішно запустила дві серії сидінь та дві лінійки аксесуарів у 2008 році. Сидіння з серії «Plush» пропонують чудовий комфорт для велосипедів міського типу за доступною ціною, у той час як «Senso», забезпечує новітні технологічні рішення для велосипедистів, які прагнуть найвищу ступінь якості, ергономічності та естетичності.

Аксесуарам корпорації Velo також хочеться приділити декілька слів. Гріпси із серії Attune та обмотка для керма із серії Wrap забезпечують винятковий контроль та підвищене зчеплення з кермом велосипеда, гарантуючи при цьому приємні враження від прогулянки, якою б вона не була. Velo Enterprise Co., Ltd завжди була далекоглядною, нинішній час не виключення. Корпорація шукає, досліджує, розробляє та впроваджує нові технології у свою продукцію, щоб кожен клієнт зміг оцінити ту наснагу та оптимізм, який вкладає в свій асортимент весь персонал Velo.

 

Зворотній зв`язок