Переваги Squirt SEAL Beadblock

Герметик Squirt SEAL Beadblock

  1. Без аміаку.

Амміак може прискорити корозію у місці з’єднання різних матеріалів, наприклад, між ободом і ніпелями спиць або ободом і ніпелем накачування. Це може спричинити послаблення натягу коліс або їх пошкодження.

  1. Багатофакторний механізм заклеювання:

Технологія Squirt’s BeadBlock® разом з новим герметиком на основі синтетичного латексу утворює ефективну пробку в місці проколу. Латекс кристалізується під тиском повітря у покришці або камері, а гранули BeadBlock® і мікроволокна механічно блокують витік повітря і пришвидшують процес заклеювання.

  1. Тривалий термін роботи.

На час заклеювання проколу впливають необхідні добавки для збільшення терміну служби герметика (такі як синтетичний латекс, який має високі адгезійні властивості). Squirt SEAL BeadBlock® розроблено для використання в діапазоні температур від -20 до 40°С. При дотриманні температурного режиму він зберігає рідкий стан та не прилипає до внутрішніх стінок камери або покришки.

  1. Легка очистка від залишків.

Залишки герметика легко зчищаються та змиваються водою.

  1. Заклеювання проколів до 6 мм.
  2. Доступний у трьох об'ємах:

Пляшечка 150 мл може заливатись через ніпель - гранули BeadBlock вже всередині. 1000 та 5000 мл заливаються через розбортовану покришку.

  1. Безпечний для людини та навколишнього середовища.

Головні компоненти хімічної сполуки є біологічно безпечними, розчинними в природному середовищі та безпечними для людини за умов використання за призначенням.

Зворотній зв`язок