Революція у світі герметиків - Squirt SEAL BeadBlock!

Squirt Cycling Products® анонсує початок виробництва Squirt SEAL BeadBlock® - нового герметику для камер та безкамерних коліс для кращого заклеювання проколів, довшої служби та екологічно безпечного.

Під час найвідоміших світових змагань велокоманди проводять багато експериментів у пошуку високопродуктивного герметика. Це свідчить про актуальну потребу у якісному продукті. Squirt SEAL BeadBlock® задовольняє цю потребу. Він розрахований на роботу в поєднанні з шосейними, гравійними та гірськими покришками. Нова формула була розроблена та ретельно протестована для гарантованого заклеювання проколів до 6 мм.


Технологія Squirt’s BeadBlock® разом з новим герметиком на основі синтетичного латексу утворює ефективну пробку в місці проколу. Латекс кристалізується під тиском повітря у покришці або камері, а гранули BeadBlock® і мікроволокна механічно блокують витік повітря і пришвидшують процес заклеювання.

 

 

Синтетичний латекс у складі нового герметика дозволив відмовитись від використання амміаку. Амміак може прискорити корозію у місці з’єднання різних матеріалів, наприклад, між ободом і ніпелями спиць або ободом і ніпелем накачування. Це може спричинити послаблення натягу коліс або їх пошкодження. Завдяки речовинам, які стримуть корозію матеріалів, герметик Squirt може сповільнити цей процес і продовжити строк служби безкамерних коліс.

Герметик Squirt SEAL BeadBlock® розроблено для використання в діапазоні температур від -20 до 40°С. При дотриманні температурного режиму він зберігає рідкий стан та не прилипає до внутрішніх стінок камери або покришки. Таким чином, геметик усередині камери чи покришки можна легко оновлювати, а в ситуації, коли прокол надто великий і виникне потреба вставити камеру, вона не склеюється з внутрішніми стінками покришки. Залишки герметика легко зчищаються та змиваються водою.

“Основна увага в розробці хімічної формули полягала у створенні продукту для швидкого заклеювання проколів, безпечного при використанні, з тривалим строком дії і можливістю швидкої заміни (наприклад, відсутність склеювання стінок покришки)”, – зазначає Жак Гольцхаузен,  директор відділу досліджень, розробки і виробництва компанії Squirt Cycling Products.

Після багатогодинних  досліджень, вдосконалень та тестування на дошках з 6-дюймовими цвяхами, ми із захопленням представляємо наш новий герметик. Продукт був протестований в найсуворіших умовах механіками, чемпіонами світу, власниками команд і різними американськими медіа.

 

 

“Для нас це цікавий рік, ми впевнені, що цей герметик задовольнить поціновувачів нашої продукції, які звикли до неї протягом останніх півтора десятка років. Розробляючи цю формулу, ми залишались вірними нашому кредо – екологічно безпечні продукти високої якості, які покликані забезпечити максимально довге катання наших клієнтів”, - підсумував Гольцхаузен

Після тестів в лабораторних та реальних умовах, герметик Squirt SEAL BeadBlock® пройшов остаточне випробування під час багатоденної гонки ABSA Cape Epic (Кейптаун, ПАР) у березні 2018 року. “Він рятував нас кілька разів на Cape Epic і заклеїв 6-мм прокол покришки Аріани на одному з етапів гонки 2018 року”, - поділився Жан Поль Якобс, механік Аріани Люті і команди Spur.

Рафаель Ганьє, золотий медаліст Панамериканських ігор, тестував Squirt SEAL BeadBlock® під час сезону Кубка Світу. “Новий герметик від Squirt Cycling Products® є найкращим, що я будь-коли використовував. Менше залишків старого герметика у покришці, здатність герметизувати великі проколи – і це як в умовах сухого і пильного ABSA Cape Epic, так і під час вологих днів у Канаді і Європі”, - каже канадська велозірка.

Герметик Squirt SEAL BeadBlock® буде доступний в тарі об’ємами по 150, 1 000 та 5 000 мілілітрів. На світовому ринку новий герметик буде доступний в 2019 року.

Зворотній зв`язок