Що таке Selle SMP

     Selle Schiavon Martino Padova - Сідла Ск’явона Мартіно з Падуї - саме це означає назва фірми, що виробляє велосипедні сідла вже більш як 70 років - від 1947 року. Усі матеріали, які використовуються для виготовлення сідел Selle SMP, на 100% італійські, і кожне сідло виготовляється вручну, перевіряється та упаковується в штаб-квартирі в Казальсеруго, що у провінції Падуя, регіон Венето, Італія. У кожному сідлі Selle SMP - багаторічний досвід та вміння талановитих майстрів, що особисто перевіряють якість матеріалів та контролюють всі виробничі процеси.     Сідла Selle SMP мають унікальний і, на перший погляд, трохи дивний дизайн, що почасти викликає скепсис у любителів традиційних сідел. Сідло, що має таку сміливу інноваційну конструкцію, для консерваторів схоже на якийсь інструмент тортур, а не на те, на чому можливо зручно сидіти впродовж сотень кілометрів. Вони не розуміють, навіщо сідлу такий задраний “хвіст”, такий довгий виріз та “ніс” у формі орлиного дзьоба чи, як ще його називають, сoncorde style. Не розуміють, доки не спробують та не відчують цей неперевершений комфорт на власній, пардон, дупі. А “сoncorde” з французької, до речі, перекладається, як “гармонія” чи “узгодження”, і саме такі епітети підходять якнайкраще для описання відчуттів від сідел Selle SMP.     Отже, у 2004 році з випуском лінійки SMP4BIKE відбулася справжня революція велосипедного сідла, підкріплена чотирма міжнародними патентами. Філософія DESIGNED ON YOUR BODY - “Конструкція з урахуванням вашого тіла”, над якою працювала група медичних спеціалістів: урологів та андрологів, стала справжнім проривом у революційній концепції нових велосипедних сідел Selle SMP. У 2005 році фірма отримала визнання міжнародного наукового співтовариства. "Журнал статевої медицини" опублікував результати дослідження, проведеного престижною медичною групою вчених. Науковий світ визнав переваги технологій фірми Selle SMP, що сприяють гарному здоров'ю та самопочуттю велосипедистів. Результати, отримані дослідниками, показали, що сідла SMP4BIKE гарантують оптимальний кровообіг у області геніталій і сьогодні є найкращим рішенням на ринку для досягнення найвищих результатів, як з точки зору спорту, так і з точки зору медицини.    1 - НІС СІДЛА У ФОРМІ ОРЛИНОГО ДЗЬОБА

- запатентований ергономічний дизайн
- високий комфорт у низькій аеродинамічній посадці велосипедиста
- максимальна свобода переміщення тіла вперед до кінчика сідла
- відсутність стиснення геніталій

    2 - ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВИРІЗ

- запатентований ергономічний дизайн
- відсутність стиснення в області промежини та передміхурової залози
- відсутність оніміння та поколювання в області статевих органів
- захист нервово-судинної системи
- безперешкодна циркуляція крові
- краща рухомість м'язів та вища потужність
- покращена вентиляція статевих органів

    3 - ОБЛАСТЬ ПІДТРИМКИ

- запатентований ергономічний дизайн
- максимальна підтримка тазу та стабілізація
- зменшення нестабільності суглобів 
- збільшення тиску на педалі, особливо на підйомах
- менші витрати енергії

    4 - ЗАПАДИНА У ЗАДНІЙ ЧАСТИНІ

- ергономічний дизайн для захисту куприка

    5 - РЕЙКИ СІДЛА

- запатентований дизайн
- максимальний діапазон регулювання
- монолітна конструкція
- висока бічну жорсткість
- вища стабільність
- найкраща амортизація

     І все це не просто красиві маркетингові слова. Від 2010 року це - сувора перевірка спортсменами-професіоналами на трьох найважчих багатоденних велоперегонах: гранд-турах Джиро ді Італія, Тур де Франс та Вуельта Іспанії. Це - також реальні відгуки простих користувачів, що діляться своїми враженнями та досвідом. Не вірите? Переконайтесь самі! Адже чимало моделей сідел Selle SMP доступні для тестового прокату у магазинах наших партнерів . Тестові версії моделей Selle SMP відрізняються характерним червоно-жовтим забарвленням та не призначені для продажу.     В Україні представлений широкий вибір моделей Selle SMP: від любительських сідел для початківців та електровелосипедів до професійних моделей для велогонщиків та тріатлоністів.

     Безперечними хітами продажу є моделі серії TRK, що представлені у кількох розмірах та забарвленнях. Це доступні сідла для любителів комфорту, що мають наповнення з м'якого поліуретану. Є також версія з гелевими вставками, що забезпечують ще вищу м'якість та комфорт. Сідла TRK підійдуть як для катання на дозвіллі, так і для занять спортом, як для їзди містом, так і для тривалих походів.

     Незмінною популярністю користується відома лінійка HELL, що після оновлення отримала назву WELL, є також версії з комфортними гелевими вставками. Цю модель було розроблено на основі досвіду виготовлення високоякісних професійних сідел, на що, власне, вказують і технічні характеристики. Моделі серії WELL - найкращий вибір для спортсменів-любителів, що інтенсивно катають як на шосе, так і в МТБ.

Компанія Selle SMP здійснила справжній переворот у підході до виробництва велосипедних сідел, ставши символом новітніх технологій та інновацій. Сьогодні вона продає свою продукцію у більш ніж 65 країн світу і є провідним виробником широкого асортименту ергономічних сідел. 70 років успіху. Made in Italy.

І попереджаємо: спробувавши Selle SMP одного разу, ви вже не пересядете на інше сідло. Але, можливо, це саме те, що ви так довго шукали?

Зворотній зв`язок