Нові надходження R2 вже в Україні

Нова колекція екіпу для велосипедистів від чеського бренду R2 вже в Україні.

В цьому сезоні R2 значно розширили асортимент велосипедних шоломів та рукавичок. В той час як колекція спортивних сонцезахисних окулярів поповнилась новими кольорами та ще більш екстремальними моделями. 

Основні доповнення серед шоломів - трейлові моделі яскравих кольорів R2 Trail та вже популярні R2 Wind, Pro-Tec і R2 Arrow в нових відтінках. Значно поширився асортимент дитячіх та підліткових шоломів новими моделями R2 Ducky та R2 Bondy відповідно.

Рукавички також кардинально оновились. Багато моделей ідеально підійдуть до шоломів цієї ж колекції, що допоможе Вам легко підібрати свій новий образ. Серед новинок: рукавички з короткими пальцями R2 Grippino, Enduro та R2 Cubeino та рукавички з довгими пальцями R2 Cube та R2 Racer. Для любителів всесезонного катання та екстремалів з'явились утеплені рукавички R2 Thermal та R2 Cover (з додатковим захистом від вітру). Дитяча колекція також поповнилась рукавичками в модних трендових принтаах.

Також, радимо не забувати про захист Ваших очей. Обов'язково зверніть увагу на нові спортивні моделі R2 Alligator, Spin та R2 Speedy, а для повсякденного використання ідеально підійдуть R2 Master.

Отже, яскравих покатеньок та відмінних тренувань Вам разом з найкращим екіпом від бренду R2.

 

 

 

Зворотній зв`язок