Технології колекції P.A.C. Original


Серію P.A.C. Original вироблено з безпечної для шкіри 100% мікрофібри. Вона м'яка на дотик, тонша та легша, ніж тканина з поліестеру. Одна з особливостей компанії — це використання екологічних матеріалів для носіння на шиї та на голові.

Безшовне виробництво P.A.C. не залишає точок тиску на голові. Мультифункціональні головні убори можна використовувати в якості підшоломника. Спеціально розроблена технологія в'язання P.A.C. робить тканину еластичною та дихаючою.


Антибактеріальне покриття тканин SILVERPLUS® зробило компанію світовим лідером у виробництві мультифункціональних головних уборів. P.A.C. наполягає на використанні екологічних матеріалів, тому її інженери розробили антибактеріальне покриття, яке не дозволяє розвиватись мікробам та блокує появу неприємного запаху.

P.A.C. Original має функцію терморегулювання, яка забезпечена тонкою мікрофіброю. Волокна тканини переплетені по-особливому, завдяки чому вона пропускає вологу та випаровує її назовні.

Тканина головних уборів P.A.C. дихає, що робить аксесуари корисними для активного дозвілля та зайнять спортом впродовж всього року.

 

 

P.A.C. Original — чудовий вибір для будь-якої погоди. Шия та голова будуть захищені від вітру та ультрафіолетового випромінювання під час активного відпочинку на природі.

Для будь-якого учасника дорожнього руху життєво важливо, щоб його вчасно помітили, особливо в умовах обмеженої видимості. Чудова видимість важлива не тільки у трафіку, а й в роботі на будівельному майданчику. Світловідбиваючі елементи 3M™ Scotchlite™ допомагають позначити себе в сутінках здалеку, що знижує ризики серйозних аварій. Висока якість світловідбиваючого матеріалу гарантована гучним ім'ям бренду 3M™ та постійним контролем якості під час виробництва.

 Актуальний для літа, а також для подорожей в теплі країни, P.A.C. UV Protector+ не пропускає ультрафіолетові промені, захищаючи шию та голову від сонячних опіків.

 

Зворотній зв`язок