Шкарпетки

Спеціальна обробка волокон за технологією Coolmax прискорює перенесення вологи від шкіри і покращує повітропроникність. Завдяки ретельній обробці волокон технологією Coolmax, продукт дуже добре прасується навіть при значних забрудненнях.

Primaloft – матеріа,який був розроблений для армії США і застосовується як високоякісний утеплювач який виготовляється з 45% поліестру та 55% мериносової вовни, що забезпечує високі повітропроникні властивості, швидко відводить вологу та зберігає тепло навіть у вологому стані. В екстремальних погодних умовах Primaloft, гарантує сухі і комфортні відчуття.

Microlon є надзвичайно тонким матеріалом з міцними волокнами, який дуже легко чистити. Microlon є дуже зносостійким, зручним та дарує приємні відчуття на шкірі.

Шерсть мериноса має особливо тонкі волокна, в порівнянні зі звичайною вовною. При екстремальних погодних умовах, шерсть мериноса надзвичайно терморегулююча і здатна дуже швидко відводити вологу від тіла. В результаті, навіть у вологому стані, залишається зігріваючий шар захисту для тіла. На відміну від звичайної шерсті, мериносова вовна не дряпає шкіру навіть у вологому стані. У той же час, вовна мериноса чудово підходить і для літньої пори року, так як за рахунок високого рівня повітропроникності досягається охолоджуючий ефект. У зв'язку з високим фактором захисту від природнього сонця, стиранням і вогнестійкістю, шерсть мериноса, на даний час, є однією з найбільш затребуваних волокон на текстильному ринку світу.

Cell Tech - нова технологія, яка нагадує стільники бджіл з дуже високою стабільністю і додаткової амортизацією для ніг. Одночасно Cell Tech надає надзвичайно зручну посадку. Таким чином, ризик пухирів і садин знижується навіть при максимальному навантаженні і терті. Завдяки легкій конструціїї відбувається ефект охолодження та швидкого висихання шкарпеток, гарантуючи тим самим надзвичайно комфортне використання.

Обробка текстилю технологією SILVERPLUS забезпечує антибактеріальний захист. Крім того, технологія з SILVERPLUS запобігає поширенню бактерій, таким чином, надовго залишається відчуття свіжості.

 

Технологія Ecorepel  від Шоллера гарантує чистоту вироба від води та бруду. Еcorepel чиста формула водовідштовхування, так як вона не містить фторуглеродів (PFC) і має здатність до біорозкладу (80 - 100% відповідно до OECD 302 B). Еcorepel відповідає Oeko-Tex Standard-100. Крім того, всі компоненти текстильної обробки "bluesign" затверджено.

Технологія Super Fresh прискорює процес поглинання поту, цим самим підтримуючи внутрішній клімат організму. Матеріали для продукції обираються таким чином, щоб її можна було використовувати в будь-яких умовах. Еластична волокнина, яка використовуються при виробництві, не потребує особливого догляду, почуття комфорту не зникають навіть протягом тривалого часу носіння.

Зворотній зв`язок