Окуляри для велосипедиста - це, в першу чергу, захист очей, а вже потім - стильний аксесуар. Хоча естетична складова для багатьох райдерів не менш важлива за технічні характеристики. З іншого боку окуляри - це лише витратний матеріал, такий, як, скажімо, рукавички. Вони зношуються, дряпаються чи ламаються, або врешті губляться. З огляду на це для багатьох користувачів постає питання, чи варто купувати дорогі окуляри від іменитих брендів. Адже служитимуть вони так само, а в разі втрати чи поломки ви усвідомите, що витратили гроші даремно. Але ж економити на здоров’ї та безпеці неприпустимо, слушно зауважите ви. Давайте розберемося і підійдемо до питання розумно і зважено.

Раніше недорогі окуляри могли бути сумнівної якості, мали невідомо які характеристики і не відрізнялися вишуканим дизайном. Сьогодні ж український бренд OnRide пропонує лінійку стильних моделей, повністю сертифікованих відповідно до найвищих вимог міжнародних стандартів безпеки і якості. Усі лінзи окулярів OnRide забезпечують стовідсотковий захист очей від ультрафіолетових променів UVA, UVB та UV400. Оправи виготовляються з високоякісних, легких та гіпоалергенних пластиків, стійких до зносу, впливу ультрафіолету та температур: гриламіду TR90 та полікарбонату. Надійні та безпечні, модні та сучасні окуляри OnRide тепер доступні кожному.

Від першого погляду на нову колекцію велосипедних окулярів OnRide очі розбігаються, може здатися, що асортимент аж надто широкий. Але за дизайном всю лінійку можна поділити на п’ять моделей, решта відмінностей полягає у кольорі оправ та лінз. Наш огляд почнемо з найпростіших моделей з фіксованими, не змінними лінзами.

Окуляри POINT йдуть у модній чорно-зеленій матовій та білій матовій оправі. Оправа закрита, повністю охоплює лінзи навколо, завдяки чому окуляри мають дуже стильний вигляд і крім їзди на велосипеді, безумовно, можуть використовуватися, як повсякденні сонцезахисні. Це актуально для досить широкого пласту любителів вело, що катаються на роверах лише час від часу, а окуляри можуть носити будь-якого сонячного дня. До того ж ця модель є найдоступнішою за ціною.Чорно-зелена модифікація може бути з сірими лінзами 3-ї категорії затемнення, або з помаранчевими 2-ї категорії. Моделі з білою оправою комплектуються світлішими лінзами: димчастими 1-ї категорії або повністю прозорими. М’який чохол з мікрофібри слугує також серветкою для лінз.

Модель POSSESSION підкорює своїм мінімалізмом та неймовірною легкістю. Така низька вага окулярів досягається завдяки конструкції без оправи, з однією несучою лінзою, носоупором та дужками з полікарбонату. Дивовижно, але маючи такий простий дизайн, ці окуляри сидять на обличчі дуже зручно. Завдяки малій вазі та чудовій вентиляції дану модель крім велосипедистів можна впевнено рекомендувати бігунам та любителям бігових лиж.

wЧорна модифікація йде з темно-сірими лінзами 3-ї категорії або прозорими категорії 0, біла також поставляється з прозорими або з теплими помаранчевими лінзами 2-ї категорії. М’який і жорсткий чохол у комплекті.

Спортивні окуляри VELCOR також мають дуже легку конструкцію без оправи, але при цьому ще й три різні змінні лінзи у комплекті. Лінзи заокругленої форми забезпечують захист усього поля зору. Дужки та носоупор з гриламіду TR90 мають вставки з приємної на дотик гідрофільної гуми, стійкої до впливу поту та ультрафіолету.Модифікація, що має строгий та універсальний дизайн у чорному кольорі включає темно-сірі лінзи 3-ї категорії, помаранчеві 2-ї категорії та повністю прозорі. Жовто-блакитна модель ідеально пасуватиме до шолому та велоформи у національних кольорах від бренду OnRide. Крім звичайних помаранчевих та прозорих лінз, ця модель комплектується надзвичайно стильними лінзами із дзеркальним напиленням REVO жовтого кольору, які, однак, за своїм затемненням і тоном відповідають сірим лінзам 3-ї категорії. У комплекті м’який і жорсткий чохол з кишеньками для змінних лінз.

Окуляри SPOK мають роздільні лінзи, що надійно закріплюються в гнучкій і міцній оправі. Форма лінз довершує вишуканий та універсальний стиль, проте такі окуляри можуть не підійти на обличчя з широкими вилицями. Хоча ця модель поставляється з усього одним комплектом лінз, однак самі лінзи є змінними, відповідно, за бажанням їх можна докупити окремо.У базовій комплектації модель чорного матового кольору включає коричневі лінзи 3-ї категорії, які мають помітно тепліший тон у порівнянні із уже згаданими вище темно-сірими лінзами, що йдуть у оправі в синьо-жовтих тонах. До речі, синій колір цієї оправи просто таки вабить око своєю іскристою текстурою з металічним відблиском.

Модель SPOK REVO поставляється у тих самих варіантах оправи, що й SPOK, але містить три комплекти змінних лінз. Модифікація з чорною оправою крім звичайних помаранчевих та прозорих комплектується червоними дзеркальними лінзами REVO. Синьо-жовта модель містить той самий набір звичайних лінз, а також високотехнологічні поляризаційні лінзи з дзеркальним напиленням REVO блакитного кольору. Ці лінзи відповідають категорії затемнення 3, але у порівнянні зі звичайними темно-сірими лінзами мають ледь відчутно тепліший тон. Поляризаційні властивості забезпечують підвищену контрастність зору, а також значне зниження бліків від води, снігу чи зустрічних автомобілів. Окуляри комплектуються м’яким чохлом з мікрофібри.Окуляри LEAD за своєю конструкцією подібні до моделі SPOK. Але більш обтічна та стрімка форма лінз у поєднанні з регульованими носоупорами забезпечує дуже зручну посадку та надійну фіксацію окулярів навіть на широкому обличчі. Щільна посадка забезпечує найкращий захист від вітру, однак потребує додаткової вентиляції, для чого лінзи моделі LEAD мають спеціальні вирізи у верхній частині. У комплекті всього одна пара лінз, однак різноманітні лінзи для цієї моделі окулярів також доступні окремо.Чорна оправа комплектується темно-сірими лінзами 3-ї категорії, яскраво-зелена йде у базі з помаранчевими лінзами 2-ї категорії. М’який чохол з мікрофібри слугує також серветкою для протирання лінз.

Модель LEAD REVO доступна у тих самих кольорах оправи і комплектується трьома парами змінних лінз: прозорими, помаранчевими та дзеркально-червоними. Яскраві і стильні лінзи з напиленням за технологією REVO відповідають 3-й категорії затемнення.Завдяки доступності у продажу, а також доступності, власне, за рівнем цін широкого асортименту змінних лінз для усіх відповідних моделей окулярів, українські велосипедисти мають можливість розумно заощаджувати свої кошти. Адже до улюбленої моделі окулярів можна докупити необхідні додаткові лінзи. А на заміну зламаним чи подряпаним завжди можна придбати лише запасну пару лінз, а не цілі окуляри. Отже, велосипедні окуляри OnRide мають найкраще співвідношення ціна/якість на українському ринку. Q.E.D.