ФЛЯГИ ONRIDE

Без води не було б життя на Землі, вода потрібна для усіх біохімічних реакцій. Тіло людини складається з води (відсоток води в організмі зменшується з віком, але менше з тим) більш як наполовину. Добова норма споживання води для дорослої людини коливається від 1,5 до 3 літрів, у залежності від маси тіла, температури навколишнього середовища та рівня фізичного навантаження. Велосипедисту вода необхідна з ряду причин.


Коли наш організм не отримує необхідної для нього кількості води, тоді виникає оманливе відчуття голоду. Це підтверджують різноманітні дослідження в галузі медицини, зокрема дієтології. “Хочеш їсти - випий води”, - чули таке? Вода в нашому організмі виконує функцію “транспортного засобу”, вона допомагає здійснювати обмін речовин і активно бере участь в процесі спалювання жирів.


Вода необхідна і для терморегуляціїї нашого організму. Під час спеки та фізичних навантажень організм потребує додаткового охолодження, і на поверхню шкіри виділяється піт. Надлишкове тепло нашого тіла витрачається на енергоємкий процес випаровування вологи. 
Вода потрібна для нормального змащування суглобів. Коліна велосипедиста найчастіше “убиваються” саме через дегідрацію. За цим потрібно постійно слідкувати.


Втім, якщо в сильну спеку і при великих фізичних навантаженнях пити лише багато води, це може і нашкодити, вплинувши на склад крові. Порушується транспорт кисню, обмін речовин і, як наслідок, знижується фізична витривалість разом з об’єктивними показниками. Саме тому у флягах спортсменів знаходиться не тільки вода, але й ізотонічні напої, що допомагають підтримувати соляний баланс лімфи крові.
 


Про все це написана не одна стаття, а наша тема, власне, не про воду, і не про ізотоніки, а про тару. Про велосипедні фляги. Часто люди не заморочуються цим питанням, купив пляшку мінералки із “спортивною” кришечкою, і їздиш собі місяць з тією “флягою”. Але, виявляється, PET пляшки на те й одноразові, що при повторному використанні починають виділяти шкідливі сполуки. Спортивна фляга, власне, головним чином відрізняється від звичайної пластикової пляшки саме матеріалом, з якого виготовлена, і може безпечно використовуватися багаторазово.

SONORA ТА TANAMI


Фляги ONRIDE легкі та безпечні, досить еластичні та зручні у використанні, мають мінімалістичний, проте стильний і сучасний дизайн. Усі фляги ONRIDE вироблені в Тайвані з високоякісного харчового пластику LDPE, без використання шкідливого агента бісфенолу A (BPA), вони придатні для миття у посудомийних машинах. Перед використанням нової фляги достатньо просто сполоснути її водою. Наші велосипедні фляги призначені для води, ізотоніків та інших спортивних негазованих напоїв температурою до 40°С. Ви не відчуватимете ні запаху пластику, ані зайвого присмаку, лише те, що налите у ємність. А завдяки напівпрозорому матеріалу фляги ви завжди контролюватимете рівень рідини, що залишилася.


Бренд ONRIDE пропонує дві моделі фляг, котрі відрізняються своєю ємністю: SONORA на 600мл та TANAMI на 800мл. Кожна з моделей доступна також у версії CAP з кришечкою-ковпачком, що захищає сосок від пилу та бруду. Цей ковпачок навряд чи згодиться райдерам, що звикли шмаркатися на ходу, але ж є й люди, для яких гігієна важливіша за секунди на трасі. Сосок великий та зручний, легко відкривається. Вибір кольорів дозволить кожному підібрати цей аксесуар до свого стилю: універсальні білий прозорий та чорний прозорий, а також яскравий фірмовий неоново-зелений прозорий.


І наостанок - рецепт домашнього лимонаду від ONRIDE. На 3 літри води нам знадобиться сік півлимона, півгрейпфрута і цілого апельсина. 12 чайних ложок цукру, але то справа смаку. Можна одразу пити, а можна дати трохи настоятися разом з лимонними та апельсиновими шкірками. Кілька листочків м’яти додадуть смаку свіжості, але не лишайте м’яту надовго, навіть у холодній воді вона заварюється, як чай. Смачного!

Як там у пісні співалося: “Без води, і не туди, і не сюди.” Тож, крутячи педалі, не дай собі засохнути. Бережи коліна. Не перегрівайся. Не забувай регулярно пити. Гідруйся з ONRIDE.

Зворотній зв`язок