АКУМУЛЯТОРНЕ СВІТЛО ONRIDE

АКУМУЛЯТОРНЕ СВІТЛО

Сьогодні в Україні велосипед набуває все більшого поширення, як міський індивідуальний транспорт. Багато прогресивних людей зрозуміли, що дістатися на роботу велосипедом набагато простіше, дешевше, а почасти й швидше, ніж громадським транспортом чи автомобілем. Наше суспільство розвивається, і разом з тим все більше уваги приділяється екологічності і здоровому способу життя. Технології теж не стоять на місці, відтак акумулятори стають все більш доступними та вигідними у використанні. Широкий спектр різноманітних електронних ґаджетів, що заряджаються від USB, поповнився також і велосипедним світлом.

MORN

Уявіть, як перші промені сонця ясного літнього світанку розвіюють ранковий туман. Нова яскрава модель на пакетній стрічці міні-світлодіодів, що живиться від вбудованого акумулятора на 600ма/год і працює у чотирьох режимах: постійне світіння повної потужності, постійне свічення на половині потужності, блимання та подвійне блимання. Акумулятор має ємність заряджається від mini-USB роз’єму. Надійний, захищений від вологи і прозорий по периметру корпус забезпечує чудову бокову видимість. Просте вертикальне або горизонтальне кріплення без інструменту за допомогою еластичного ремінця. У дизайні самого ремінця передбачена компенсація кута нахилу підсідельного штиря.

LIMBO

Один, але дуже яскравий світлодіод працює у трьох режимах (постійне світло 100%, постійне світло 50% та блимання) і дає сфокусований потужною лінзою потік. Розсіювач забезпечує гарну бокову помітність та водночас являє собою катафот. Тож, якщо ви навіть забули в офісі підзарядити від USB акумулятор ємністю 700мА год, то додому з роботи ви зможете доїхати хоча б із пасивним засобом безпеки у вигляді світловідбивача. Надійний, захищений від вологи корпус має квадратну кліпсу, що дозволяє встановити блимавку як горизонтально, так і вертикально. Кріплення до підсіделки будь-якого діаметру забезпечує міцний еластичний ремінь.

INFERNO

Справді. Пекельне. Світло. Водій, побачивши у темряві блимавку INFERNO, почне знижувати швидкість задовго то того, як порівняється з велосипедистом, бо цей ліхтар настільки яскравий, що байкер здається набагато ближчим, ніж є насправді. Бокова видимість також вища за будь-які очікування. 72 мініатюрні, але пронизливо яскраві пакетні світлодіоди розташовані по периметру вологозахищеного, тонкого і компактного корпусу, що має вишуканий дизайн із стильною алюмінієвою вставкою посередині. Виглядає, як задній ліхтар дорогого авто. Чистий фетиш, як він є.

Вбудований літій-полімерний акумулятор 3,7В ємністю 650мА/год за допомогою комплектного кабелю USB повністю заряджається за три з половиною години. Одна кнопка переключає всі вісім режимів роботи. Швидке подвійне натискання перемикає постійне світіння або блимання. Одноразовим натисканням по колу перемикаються підрежими постійного світла (25%, 50%, 75% та 100% потужності) або блимання (25%, 50%, 75% потужності та строб). Довге утримання кнопки вимикає пристрій. Індикатор заряду дозволяє адекватно оцінити стан батареї. Просте, надійне та універсальне (вертикально або горизонтально) кріплення з квадратною кліпсою та міцним еластичним ремінцем.

PLATO REAR / FRONT

Тонка і компактна блимавка містить пакет із 10-ти яскравих міні-світлодіодів, що живляться від вбудованого літій-полімерного акумулятора на 3,7В ємністю 330мА/год. Акумулятор повністю заряджається від USB за 3 години. Уся електроніка, що керується однією кнопкою, перемикає 8 аналогічних моделі INFERNO режимів роботи: постійного світіння (25%, 50%, 75% та 100% потужності) або блимання (25%, 50%, 75% потужності та строб). Вологозахищений корпус має простий і лаконічний дизайн та забезпечує широкий кут видимості. За допомогою квадратної кліпси блимавку можна встановити як горизонтально, так і вертикально. А міцний еластичний ремінець дозволяє закріпити пристрій на елементи різних профілів та діаметрів.

Версія переднього ліхтаря відрізняється прозорим розсіювачем та білими світлодіодами підвищеної яскравості, що дають вдвічі яскравіший потік у 60Лм.

BLAZE REAR / FRONT

Міцний і надійний, захищений від вологи корпус блимавки BLAZE має додаткові маленькі бічні розсіювачі, що забезпечують добру бокову видимість. Одна кнопка коротким натисканням або довгим утриманням перемикає 6 режимів світіння (25%, 50%, 100%) або блимання (50%, 100%, строб). Довгим натисканням пристрій вимикається. 16 пакетних світлодіодів дають потік у 65Лм і живляться від акумулятора 3,7В ємністю 500мА/год. Індикатор стану акумулятора інформує про режим заряджання, повну зарядку або низький заряд батареї. Універсальне кріплення ідентичне згаданій вище моделі PLATO.

Передній ліхтар BLAZE йде у тому ж корпусі, але з повністю прозорими розсіювачами. Він обладнаний аналогічною електронікою, але містить пакет із 16-ти білих світлодіодів підвищеної яскравості, що забезпечують максимальний потік у 130Лм. Отже, якщо для економії батареї на освітлених вулицях ви використовуєте цей пристрій, як габаритний ліхтар у режимах 25% чи 50%, то в режимі повної потужності він може слугувати і як фара, щоправда з досить розсіяним світлом.

BRIGHT REAR / FRONT

Електроніка цього пристрою разом з усіма характеристиками, режимами роботи, індикатором та акумулятором абсолютно ідентична моделі BLAZE, окрім використання у якості джерела світла пакету із 20 яскравих міні-світлодіодів. Дуже стильний корпус у стрімкому спортивному дизайні захищений від вологи, а спеціальна форма розсіювача забезпечує широкий кут видимості. Універсальне кріплення з квадратною кліпсою та міцним еластичним ремінцем.

Переднє світло BRIGHT відрізняється від заднього тільки прозорим розсіювачем та пакетом білих світлодіодів підвищеної яскравості. У режимі максимальної потужності ліхтар видає потік у 130Лм, отже на затемнених ділянках дороги він може бути використаний і як фара. Змінні кути нахилу і повороту кріплення дозволяють спрямувати світло у потрібному напрямку.

LIT50 REAR / FRONT

А десерт? Ось вам ще два маленькі смаколики. Ми вже розглядали стильну ультракомпактну блимавку в алюмінієвому корпусі LIT30, що працює на батарейках. Логічним розвитком цієї моделі є LIT50 із вбудованим акумулятором 3,7В ємністю 260мА/год, що заряджається за дві з половиною години. Кабель micro-USB у комплекті. Вбудований зелений індикатор, що знаходиться прямо під лінзою-кнопкою, сповіщає про стан зарядки. LIT50 працює у трьох режимах: постійне світіння на повну потужніть (до 4-х годин роботи акумулятора), на 50% потужності (до 8-ми годин) та блимання (до 30-ти годин). Один червоний світлодіод потужністю 0,5Ват забезпечує яскравість ліхтаря у 9Лм.

Переднє світло у такому ж дизайні містить прозору лінзу-кнопку, а електроніка відрізняється тільки білим яскравим світлодіодом, що забезпечує потік у 38Лм. Дуже стильний вибір для міста та bike to work, головне не забувати підзаряджатися. Пара ліхтарів LIT50 - просто шикарний набір.

Зворотній зв`язок