Огляд новинок: аксесуари KLS 2018 року

     До сезону 2018 року бренд Kellys підготував більше новинок, ніж упаковується пасажирів у вагон метро. Чималий перелік велосипедів ми вже оглядали у цій статті. Серед них електричні байки, ендуро, хардтейли, ДХ, циклокрос, тощо. І навіть це не кінець історії, адже тотальне оновлення модельного ряду доповнено аксесуарами KLS, до яких ми перейдемо прямо зараз.

KLS Result.

KLS Spurt.

     Першим номером у переліку аксесуарів йде KLS Result — новий шосейний шолом з усіма технічними дивами, яких тільки очікуєш від топової моделі. Технологія in-mold, аеродинамічний дизайн, 24 вентиляційні отвори, тривимірна система посадки з магнетичною баклею Fidlock та антибактеріальні подушечки для комфорту гонщика протягом довгих кілометрів. А щоб у верхньому сегменті Result не відчував себе наодинці, компанію йому складає модель Spurt — ще один аеродинамічний шолом з 27 вентиляційними отворами та аналогічною фурнітурою. До речі, на Spurt дебютує нова система посадки під назвою Simply Twist Lock 4.0.

KLS Dice.

     Dice — флагманські спортивні окуляри з кришталево-прозорою змінною оптикою. Оправа окулярів зроблена з революційного матеріалу під назвою TR90 Grilamid з фунцкією пам'яті форми. Завдяки цій фічі можна не хвилюватися, що дужка трісне або розпадеться на молекули, коли по окулярах проїдеться пелотон. У наборі KLS Dice містяться дві лінзи: одна фотохромна та інша — з яскравим REVO-покриттям. Кріплення дозволяє граючи змінювати їх під стиль одягу чи умови освітлення. На вибір пропонуються 4 версії, які виглядають крутіше, ніж Сталлоне стріляє з кулемету.

KLS Bond.

     Bond. KLS Bond. Щось ми не дуже пам'ятаємо, щоб агент 007 у черговій серії шпигунської екшн-епопеї несамовито валив на ендуро-підвісі, але раптом сценаристи вигадають і таке, у словаків вже є пропозиція до голлівудського костюмера. KLS Bond — це легкі рукавички, що відчуваються на руках лише тоді, коли їх хочеться зняти перед інтимною сценою з Ольгою Куриленко Джеммою Ертертон. Як друга шкіра! Долоні рукавичок зроблені з приємної на дотик синтетичної замші AX Suede Cinco, що не втрачає контакту ані в дощ, ані від поту. На фалангах є силіконові кружечки для міцного хвату, а кінчиками пальців на екрані смартфону можна зламати код доступу до сховища атомної зброї. Зовнішня сторона зроблена з дихаючого еластичного спандексу, а якщо герой шпигунського кіно зпітніє, заявитися на звану вечерю у логово антагоніста у повному параді допоможе абсорбуюча тканина на великому пальці.

      І тепер уявіть сум'яття служби охорони, коли агент у окулярах Dice та рукавичках Bond під видом ендуриста, що випадково з'їхав з сінглтреку, дістане з підсідельної сумки Tanaya автоматичний карабін й почне роздавати свинця супостату! Тут кіно вийде на новий рівень екшну.

KLS Tanaya.

KLS Aura.

KLS Maya.

     Tanaya, Aura та Maya — це водозахисні сумки туристичного призначення в арсеналі KLS, що кріпляться під сідло, на кермо та у передній трикутник відповідно. Маючи виміри 57х17х20 см та універсальне кріплення на липучках Velcro, 7-літрова Tanaya підійде до будь-якого велосипеда. Бічні кишені допоможуть герою блокбастера швидко дістати недоторканний запас яловичини, а комбінація гідрофобних матеріалів (поліестер 600D/нейлон 210D) забезпечить сухість пороху. 9-літрова сумка Aura має розміри 66х37х10 см. Її перевагами є варіативність способів монтажу на кермо та можливість причепити безліч аксесуарів, однак за можливість встановлення станкового кулемета не ручаємося — це занадто навіть для агента 007. Сумка Maya вміє розширюватись завдяки хитрій системі. У компактному вигляді її об'єм складає 2,8 літри. Легесенький рух рукою дозволяє отримати додатковий літр вантажного простору.

      Ось так от. На виставці Eurobike-2017 словацький бренд вистрілив з усіх знарядь відразу і зробив це так, що відлуння чути до сих пір. У сезон 2018 року Kellys йде готовим на всі 100%. Чи готові до нього ви?

      З новинками можна ознайомитися у каталозі.

Зворотній зв`язок