Новенький Noid на 29х

 Останньою тенденцією являється прибуття 29-х колес на швидкісних спусках. У деяких брендів вже є велосипеди на 29” колесах, які беруть участь у змаганнях, у деяких ще немає, але переважна більшість брендів вже тестують подібні велосипеди.

 Келліс також вирішив не пасти задніх та йде в ногу із часом. Словаки побудували новий Kellys Noid  29”. Між версією 27,5” та 29” є значна різниця, це не одна й та сама рама. Відмінності дві, а саме, різні кути нахилу, логічно, для більших коліс потрібно більше простору; друга відмінність - кріплення амортизатора, яке дозволяє занизити кареточний вузол та підняти вилку.  Стосовно вилки, у Noid 27,5” рульовий стакан з кутом у 63 градуса, в той час, як новий “найнер” на рульову вище і при цьому більш витягнутий.

 Тож арсенал команди Kellys Factory під час підготовки до майбутнього гоночного сезону поповнюється новими конячками. Прототип Noid  29” в даний час випробовує райдер з команди Kellys Factory Racing, Станіслав Шенал.

Отже незабаром нас чекають більш детальні та цікаві огляди цього “звіра”.

Слідкуйте за новинами, та не забувайте, що новий NOID 29-er буде доступний у колекції Kellys 2019 вже зовсім скоро на https://kellys.com.ua !

Зворотній зв`язок