Фото огляд велосипеда Kellys VIPER 50 2017 року

      Сьогодення. Хроніка: за вікном спекотне літо 2016 року…

     Як же часто, в дитинстві, нам хотілося мати «машину часу», щоб заглянути в майбутнє?! Що там цікавого і на що, нам там чекати?! Та доросле життя привило нам думку що ніякої «машини часу» не існує і що це лише яскраві фантазії режисерів мультфільмів та фантастичних фільмів.

     Що ж, хай там як, але ми тепер точно знаємо що ця чудотворна машина існує і навіть знаємо в кого – у Kellys! Не вірите? Гаразд, тоді дивіться самі - це Kellys Viper 50 2017 року.

Фото огляд велосипеда Kellys VIPER 50 2017 року

     Здавалось би, хто ми такі, щоб розповідати Вам про велосипед з майбутнього - на то ж воно і майбутнє! Але побачити такого красеня і не розповісти вам про нього - це був би злочин.

     Якщо Вам вдасться "відірвати" свій погляд від фантастичного кольору рами, то Ви зможете роздивитися і обвіс велосипеда. До речі, про раму - вона, окрім нового дизайну, не зазнала змін в порівнянні з Viper 50 2016 року. Але в цьому році...тобто в 2017-му, виробник потурбувався, щоб популярний велосипед на 26-х колесах, отримав ще 27,5", в залежності від розміру рами (розмір рами велосипеда повинен відповідати зросту велосипедиста).

     Ну і тепер про обвіс. Він, практично, теж не зазнав змін з минулим (?!) 2016 роком.

     Вилка SR SUNTOUR XCT HLO  з запасом ходу 100 мм - вже звичний і попурний передній амортизатор, на велосипедах початкового та середнього класу.

     За ефективність гальмування відповідають гідравлічні гальма TEKTRO.

      За плавність ходу та передачу зусиль велосипедиста, на колеса - шатуни SR SUNTOUR XCC та трансмісія рівня SHIMANO Acera.

      Колеса, сідло та всі інші компоненти - від надійного європейського виробника  KLS.

      Велосипеди Kellys завжди відрізнялися своїм яскравим дизайном, але в 2017 - виробник перевершив сам себе і якщо раніше таку "смачну розмальовку" можна було отримати за великі гроші на дорогих велосипедах, то в нашому майбутньому - це реально і на доступних, популярних, моделях, а саме такою і є Kellys Viper 50 2017 року. 

     Ну що, тепер ви нам вірите?! Так?!

     А якщо ми скажемо що дана модель вже в Україні і цю фотосесію ми зробили в пасмурному від негоди Києві?!  

     Придбати велосипед Kellys Viper 50 2017 року можна в найближчому магазині-партнера Kellys, у вашому місті. Перелік магазинів партнерів Kellys можна дізнатися тут.

 

 

Зворотній зв`язок