Такі маленькі, але настільки важливі! Підсідельні штирі FireEye.

 

Виділяйся серед натовпу з компонентами FireEye!


Штирі FireEye Kebab для BMX під кріплення pivotal вироблені з термічно обробленого алюмінієвого сплаву 6061-T6. Діаметр стандартний для BMX-велосипедів — 27.2 мм. Виробнику вдалося скинути трохи вагу завдяки батуванню і вона складає всього 135 грамів. Що стосується довжини, то тайванці прийняли Соломонове рішення випускати штирі середнього розміру. У спортсменів та вуличних хуліганів рідко зустрічається, щоб сідло не було опущене майже під самий підсідельний зажим, тому довжелезні шести їм не потрібні. Уявіть, наприклад, 360° tailwhip з піднятим догори сідлом. А ось для флетлендерів трохи підняте сідло слугує зручним важелем для виконання комбінацій елементів з пегами. Загалом, 165-мм довжини вистачить будь-кому для будь-чого, незалежно від стилю.Штирі Kebab анодовані в бузковий, малиновий, зелений, блакитний, чорний та золотистий кольори. Виглядають смачно! Це треба побачити на власні очі, на жаль, картинки не передають тієї крутості, яку відчуваєш, тримаючи гладенько шліфовані компоненти з гальваничним покриттям в руцях.300-мм штир без офсету Fireeye FE-PA призначений для загального використання на гірських велосипедах з внутрішнім діаметром підсідельної труби 27.2, 30.9 та 31.6 мм. Як і Kebab, модель з романтичною назвою FE-PA виконано зі сплаву 6061, термооброблено, анодовано в шість веселих кольорів та на поверхню лазером нанесено лого з двома смужками. На вигляд — ВАУ! У штирів Fireeye є крута кілер-фіча: їхні стінки батовані особливим способом. На відміну від ступінчастого батування, яке дозволяє секції труби згинатися в будь-якому напрямі, продольне створює запрограмовану зону амортизації, забезпечуючи можливість для труби пружно згинатись під вагою вершника. Якщо ви подивитесь в торець, побачите, що внутрішній контур розрізу труби не круглий, а 0-подібний. Стінки по лівій та правій сторонах тонші, ніж спереду та позаду. Завдяки цьому, на додаток до своєї очевидної функції тримати сідло під п'ятою точкою, штир виконує ще й амортизуючі функції. Слід зауважити, чим більший діаметр штиря, тим жорсткіша буде труба, тому амортизуючий ефект на рамі під стандарт 31.6 буде відчуватись не так добре, як на рамі з трубою, чий внутрішній діаметр дорівнює 27.2 мм.

Замок на штирях FE-PA двоболтовий. Голівки болтів "дивляться" назовні. Це оптимальна конструкція для тонкого налаштування посадки на велосипеді. Доступ до шестигранних ключів вільний з будь-якого ракурсу в широкому діапазоні, тож жодних складнощів з остаточним налаштуванням посадки не трапиться навіть у новачка, який до велосипеда звертається виключно на "Ви".

 Палітра кольорів дещо відрізняється за відтінком від штиря Kebab: бузковий, червоний, салатовий, блакитний, чорний та помаранчевий. Також відрізняється й фактура поверхні і це не випадково: матова з приємною на дотик шагренню краще опирається механічним ушкодженням, які неминучі під час катання по трейлам.

Вага складає 256 грам для версії 27.2 мм; 272 грами для версії 30.9 мм, а 31.6-мм штир Fireeye FE-PA важить 276 грамів.

Зворотній зв`язок