Інь і Янь — це алюмінієво-хромоліденова рама FireEye Kirin

Рама Kirin має дуже рідкісну комбінацію: передній трикутник виготовлений з хромомолідена, а задній — з алюмінієвого сплаву №6061.

 

Не секрет, що зниження ваги є пріоритетним завданням в розробці міцної рами для екстремального катання, тому вибір алюмінію в якості основного матеріалу є очевидним. Компанія Fireeye випуском рами Kirin вирішила зайняти дуже вузьку нішу, де окрім них мешкає ще три-чотири бутікові компанії. І все. На важкій рамі важче стрибати (дякую, Кеп!), проте розірвані від найжорсткіших падінь та карколомних викрутасів алюмінієві труби не зупиняють велосипедистів від ставлення до рам як до витратного матеріалу. Знищив раму — купи нову. Але все ж існує маленька категорія людей, для яких питання довговічності (а також дешевизни ремонту) стоїть на найвищому щаблі в переліку пріоритетів. Саме для них Fireeye і створила модель Kirin з хромолевим переднім трикутником.

Важко сказати, скільки саме зможе прожити така рама при безжалісній експлуатації в горах чи на трейлах, але точно знаємо, що значно довше ніж повністю алюмінієва. Стінки труб в Kirin товсті, їхній діаметр — oversized (збільшений), а виробник настільки впевнений в надійності свого творіння, що навіть не став приварювати допоміжний підсилювач до верхньої і підсідельної труб. Це круто, що сталеву раму з товстими стінками може відремонтувати звичайний зварювальник. А ще це не вплине на розмір вашого гаманця.

 

Задній трикутник тут виконаний з алюмінієвого сплаву 6061 для того, щоб знизити неподресорені маси. Загальна вага вражає навіть творчу уяву: 3600 грамів і це в розмірі М без врахування ваги амортизатору! Хід підвіски — 140 мм, але ось тут схований великий сюрприз, який врівноважує баланс характеристик. Сталь — матеріал м'який, тому цей (без перебільшення) справжній слонопотам на найсуворіших розковбасах буде поводити себе як пульмановський вагон. Вибравши покришки шириною 2,4 дюйми —  кам'янистий спуск перетвориться для вас з сеансу лоботомії на доволі приємну прогулянку. Там, де ваші колеги на алюмінієвих двопідвісах будуть страждати, ви будете відчувати себе затишно та впевнено керувати байком.

Зворотній зв`язок