Огляд ендуро рами Burning від тайванського гіганта Fireeye.

Fireeye — молодий виробник велокомпонентів і аксесуарів. Їх мета — випускати в першу чергу надійні і довговічні компоненти для екстремальних дисциплін. Вага в розрахунок не береться, тому, скажімо, полегшених ободів для низенького райдера крос-кантрі вагою 55 кг у лінійці товарів Fireeye ви не знайдете. Все, що робить Fireeye, повинно бути міцним, як горішок Брюса Уилліса. 

 

 

Fireeye Burning — це рама для ендуро/AM для коліс 27,5 дюймів та під хід амортизатора 150 мм. Хід вилки — теж 150 мм, рульовий стакан конусний, напівінтегрований. Задній трикутник з'єднаний з переднім через масивний фрезерований лінк із алюмінієвого сплаву 6061, який своїм витонченим зовнішнім виглядом додає пікантності до брутального образу рами з виставленими напоказ зварними швами. Це тут, мабуть, найкрутіша деталь, справжній витвір мистецтва.

 

 

Фреймсет продається без амортизатору, тому пошук бажаного аморту розміром 200х57 мм лежить на плечах користувача. Дропаути звичайні, під вісь 12х142 мм, опції Boost 148 не передбачено. Ніби натякаючи на використання максимально простих і надійних рішень, Fireeye залишив кареточний вузол під перевірений часом стандарт BSA (73 мм) і це дуже здорово, адже хрускіт і скрипіння від води та піску в підшипниках вам не загрожують.

 

 

Маючи кут рульового стакану 67,5°, рама хизується доволі агресивною геометрією. На велосипеді можна бомбити технічні спуски і робити серйозні дропи. Є кріплення для заспокоювача.

Хоча вага майже в 3 кілограми за голий фреймсет в розмірі M без амортизатору не виграє титулів, ціна питання доволі демократична. За ці гроші ви отримуєте міцну і надійну раму, з якою не треба няньчитися.

 

Зворотній зв`язок