Про бренд

Компанія VDO (Vereinigte Deuta-Ota) була заснована в Німеччині в 1929 р. і спочатку займалася виробництвом електрообладнання для автомобілів. Офіси та склади компанії знаходяться у місті Нойштадт.

У даній сфері компанії досить швидко вдалося вийти на лідируючі позиції в Європі, і вже починаючи з сорокових років минулого століття, провідні автогіганти Porsche, BMW, Opel, Volkswagen, Mercedes-Benz стали оснащувати свої автомобілі приладами і компонентами фірми VDO.

Компанію справедливо можна вважати одним з початківців в сфері виробництва велосипедної електроніки та супутніх товарів.

Так, перший механічний велокомп’ютер під торговою маркою VDO з’явився у 1938 році, перший електронний — у 1982, а перший в світі бездротовий комп’ютер “AERO 8” було створено саме компанією VDO у 1992 році.

Головна фірмова риса продуктів VDO — найвищий рівень надійності, якості, функціональності та ергономіки. Вибравши для себе VDO, ви не тільки отримуєте високоякісний, вироблений в Німеччині продукт, але і стаєте власником справжнього шедевра дизайнерської думки.

В даний час VDO випускає не тільки дротові, а й бездротові комп'ютери з аналоговим та цифровим каналом передачі сигналу, а також комп'ютери з датчиками каденсу, пульсометром і альтиметром.

Компанія VDO постійно вдосконалює продукцію і винаходить інноваційні технології для своїх пристроїв.

2003: MC 1.0 і HC 12.6 модель VDO HC12.6 з вбудованим пульсометром, і VDO MC1.0 з вбудованим альтиметром (висотоміром). Дані моделі заслужили визнання як серед спортсменів-професіоналів (за традицією, ці новинки випередили багатьох конкурентів за результатами різних тестів), так і серед просунутих любителів.
2005: digital wireless technology with the C-series — основний акцент був зроблений на чіткість і функціональність в поєднанні з високою якістю виконання.
2007: A-серія — мінімальний  набір функцій.
2008: Z-серія — цифровий  з технологією бездротової захищеної передачі даних, орієнтована на використання у спортивному обладнані.

2009: X-серія — бездротова технологія з подвійним каналом передачі даних та цифровою передачею.
2010: GP7 — велосипедний GPS-навігатор.
2011: MC 2.0 — Велосипедний  комп'ютер з вбудованим альтиметром (висотоміром).
2014: Оновлена серія велокомп’ютерів, з покращеним дизайном, більшим дисплеєм,які підходять, як новачкам так і найвибагливішим професіоналам.

Велокомп'ютери VDO мають великий дисплей, на якому добре зчитуються яскраві цифри. При цьому вони оснащені зручною фіксаційною платформою, виконаною з надміцної пластмаси, надійним з'єднувальним проводом або чутливими бездротовими датчиками-передавачами. У моделях серії «М», корпуси приладів вологонепроникні. На них зручно розташовані кнопки управління.

Сьогодні VDO – найпопулярніша  марка в області велокомп’ютерів, зі своїми неповторними та специфічними особливостями.

Надійність є головним пріоритетом VDO. Всі нові розробки проходять незліченні години випробувань. І тільки тоді, коли продукт пройшов всі тести з честю, і всі проблеми були повністю розв'язані, тільки тоді новинка запускається в серійне виробництво.

У процесі виробництва якість забезпечується шляхом випробувань, проведених у випадковому порядку. Всі комп'ютери упаковуються вручну і відправляються прямо до клієнтів по всьому світі, до того ж дилерська мережа компанії налічує близько 50 країн.

Зворотній зв`язок