Про бренд

r.s.p supreme bike care – австрійська сімейна компанія з 30-річним ім’ям та бездоганною історією створення засобів по догляду за велосипедом.

Історія   

Кар’єра родоначальника компанії Герхарда Фернбаха почалася на гоночній трасі, а потім перейшла у власний гараж. Біла смуга на покришці була його візитівкою, а плями від ланцюга на ній дратували! Це й стало натхненням для створення нового дієвого миючого засобу для ланцюга – «r.s.p. Ultra Slide», який в подальшому став зразком для конкурентів.

 

Величезний попит на «r.s.p. Ultra Slide» і прохання від клієнтів — розробити нові засоби по догляду за велосипедом, підштовхнуло Герхарда повернутися в гараж і зайнятися новими розробками зі своїм братом. З 1996 компанія почала масово виготовляти продукцію на заводах Австрії і таким чином вийшла на новий рівень якості.

Сьогодення

Сьогодні компанія має у своєму асортименті різноманітні очищувачі, миючі засоби, мастило та інструменти по догляду за велосипедом. Продукція «r.s.p.» розповсюджена по всьому світу завдяки розвинутій дилерській мережі а своїм сімейним підходом до ведення бізнесу, відрізняються від інших виробників засобів по догляду за велосипедами.

Вже понад 25 років продукцією r.s.p. користуються, як професійні вело-майстри так і звичайні велосипедисти. Компанія допомагає молодим талановитим гонщикам та спонсорує свою команду«r.s.p. Mountainbike Team» з форкроссу.

 

Торгова марка «r.s.p.» тісно співпрацює з такими іменитими гігантами як «FOX Suspension» , «Rock Shox», «KTM»  та «Sram».

Місія та мета.

Компанія «r.s.p.» поставила перед собою ціль створити найкращий засіб по догляд за велосипедом, який задовольнить найвибагливішого клієнта, приверне увагу до дійсно якісної та ефективної продукції.

 

 

Зворотній зв`язок