Про бренд


 P.A.C.

Напис на продукції "Made in Germany" — це не прості слова, а справжній вибір серця компанії. Мультифункціональні головні убори P.A.C. виробляються саме в Німеччині, хоча сьогодні це не прийнято. Ще недавно Німеччина була одним з найбільших постачальників текстильних товарів, але з 60-х років стрімко втратила свої позиції від потужного конкурента — Азії. Разом з його низькими зарплатнями та мільйонами робочих рук.

 


P.A.C. — якісна продукція за привабливу ціну.

Керівництво компанії хотіло розірвати порочне коло дешевої ціни та сумнівної якості продукції з самого початку зародження компанії. Тому команда P.A.C. переконана, що якісна робота з прискіпливою увагою до деталей має щедро винагороджуватись. Більш того, щоб досягти наших головних цілей — якості та екологічно чистого виробництва, не було іншого шляху, ніж розмістити виробничі потужності саме в Німеччині. Тільки таким чином керівництво компанії може контролювати якість P.A.C. та бути впевненим, що виробництво продукції відбувається без використання рабської праці та задіяння шкоди навколишньому середовищу.


 

P.A.C. — це гарант якості.

Для компанії дуже важливо уникати використання шкідливих сполук у виробництві. Оскільки одяг носять першим шаром, виробництво продукції проходить відповідно до німецьких стандартів якості, а продумана логістика в свою чергу дозволяє зменшити вплив на навколишнє середовище. Заради безпеки клієнтів, P.A.C. сертифікують не тільки кінцевий продукт, а й всі дев'ять виробничих ступенів Oeko-Tex®. Текстиль постійно перевіряється незалежними інститутами на відсутність шкідливих речовин не тільки для того, щоб речі було приємно носити, а й для того, щоб вони не нанесли шкоди здоров’ю клієнтів. Віра компанії в "Made in Germany" не обмежується одними мультифункціональними головними уборами P.A.C., німецькими також є пакувальні матеріали, та звісно, офіс компанії з дизайн-бюро, сервісним відділом, найсучаснішим складом та дилерським центром, також розташованим в Німеччині.

 


 

Зворотній зв`язок