Шкарпетки P.A.C.! А ви приготувалися до зими?

У 20 столітті новітні та функціональні технології, призначені для створення комфортних умов існування людства, тільки почали зароджуватися. У сучасному світі нам на власний розсуд надано багато можливостей реалізовувати себе у різних сферах діяльності, при цьому відчувати себе безпечно, не скуто та зручно за допомогою речей, які враховують всі «нюанси та специфіку» використання.

Тільки на власному досвіді можна зрозуміти, наскільки важливо зробити правильний вибір екіпірування при заняті спортом або просто в екстремальних умовах перебування.

Якщо ви займаєтесь спортом професійно чи для себе, бігаєте зранку, катаєтесь на велосипеді, лижах, сноуборді, приймаєте участь у спортивних змаганнях, або прогулянки займають в вашому житті значну частку — у будь-якому разі, підійти до вибору одягу треба ретельно та уважно.

У даному огляді ми познайомимо вас з важливим аксесуаром одягу таким, як шкарпетки. Якщо подивитися на ринок та асортимент товарів, які пропонують виробники, з першого погляду можна розгубитися, але ми тут саме для того, щоб вам допомогти розібратися та зробити правильний вибір.

Німецький виробник головних уборів та шкарпеток P.A.C. створив 5 лінійок за призначенням, які принципово відрізняються один від одного анатомічною формою, посиленими зонами та складом тканини:

Ми познайомимо вас з декількома моделями шкарпеток P.A.C., таких яких Basic Bike Sneaker, Footie Active, Ski Allround та Ski Classic Warm +, в яких ви будете комфортно почуватися у будь-яких умовах.

 

Модель Basic Bike Sneaker. Шкарпетки, призначення яких простежується у назві – катання на велосипеді. Мають анатомічну форму з посиленими зонами у місцях найбільшого напруження та тертя. Особливістю цієї моделі є покриття іонами срібла (Silver+), які запобігають появі бактерій та неприємного запаху. Шкарпетки виготовленні за технологією Cell Tech, яка покликана для підвищення вентиляційних та амортизаційних властивостей, зовні виглядає як бджолині соти.

 

 

Модель шкарпеток Footie Active для мультиспорту. Універсальні за призначенням, виготовленні за технологією Super Flash, яка сприяє швидкому поглинанню вологи при інтенсивних тренуваннях. Посилена п’ятка, компресійна зона у передній частині стопи шкарпеток роблять їх надзвичайно функціональними. 

 

Якщо ви плануєте поїздку у гори, або вже настав лижний сезон у вашому місті, продумати заздалегідь дрібниці є запорукою вдалого та комфортного відпочинку. Впевнено можемо сказати, що шкарпетки при катанні на лижах чи борді мають величезне значення! Саме від шкарпеток залежить наскільки довго ви зможете провести час на схилі, долаючи білосніжні простори. 

Ski Allround високі шкарпетки з підвищеним утепленням гомілкової частини мають зручні манжети та розроблені для використання у жорстких «умовах» лижних черевиків. Запобігають виникненню мозолів та мають антибактеріальні властивості.

Ski Classic Warm + за допомогою комбінації мериносової вовни та ізоляційного матеріалу Primaloft, P.A.C. отримали екстратеплі шкарпетки з властивостями терморегулювання. Анатомічна форма розроблена спеціально під ліву та праву ногу. Присутність технології Cell-Tech покращує властивості шкарпеток та їх функціональність. 

  

 

 

 

 

 

Зворотній зв`язок