Про бренд

Продукція HydraKnight Group – виготовляється компанією «Vertex Production Corp» у Тайвані. Штаб-квартира «Himalaya Outdoor Production Corp» знаходиться у Китаї, а комерційні офіси в Японії. Компанія почала своє виробництво у 1995 році зі спортивних та військових аксесуарів. За 20 років на ринку бренд розширив асортимент, який включає рюкзаки, величезний вибір велосипедних сумок, питні системи, фляги та фільтри для води. Компанія спрямувала свої розробки в трьох напрямках: велосипедна тематика, військові аксесуари та товари для щоденного використання. Продукція має великий попит по всьому світі, більше 40 країн вже користується виробами HydraKnight Group.

 

Ціль компанії зробити свою продукцію більш зручною, надійною і легкою у користуванні та задовольнити потреби вибагливих клієнтів. В даний момент HydraKnight Group отримала більше 100 патентів на свої вироби по всьому світі. Працівники підприємства відстежують інноваційні технології виробництва, які включають збереження довкілля, енергозбереження та споживання природних ресурсів.

Система якості ISO9001 введена у виробництво компанії з 2001 року. Спеціалісти Hydraknight Group здатні завершити весь процес, починаючи від проектування виробів і закінчуючи доставкою до клієнта.

Продукція Hydraknight Group представлена на багатьох велосипедних та військових виставках, які проводяться по всьому світі. Корпорація постійно оновлює та розширює асортимент, щоб задовольнити своїх вибагливих клієнтів.

 

 

Філософія Hydraknight Group 

Ми закупаємо тільки органічно чисту сировину.

Ми дбаємо про навколишнє середовище.

Ми захищаємо навколишнє середовище в процесі виробництва.

Ми хочемо залишити землю в первісному стані після себе.

 

Зворотній зв`язок