Про бренд

TopAction — молодий та прогресивний бренд високоякісної електроніки. Компанія була створена в наслідок злиття спеціалістів з легендарного бренду EchoWell. Всі спеціалісти мають за плечами більш ніж двадцятирічний досвід роботи з електровиробами, що й стало натхненням для створення власного бренду електронної техніки. TopAction була створена на початку 2014 року у містечку Тайпей, на Тайвані.

 

На даний момент компанія займається розробкою та виготовленням надійних вимірюючих пристроїв. TopAction має великий асортимент продукції: тонометри, пульсометри, фітнес-браслети, шагоміри та великий вибір велосипедних комп’ютерів. Виробами підприємства користуються, як звичайні люди так і професійні спортсмени, що свідчить про надійність та популярність даного бренду.

Завод TopAction знаходиться у Китаї, побудований за останнім словом техніки та має великі виробничі потужності. На заводі працюють більше 100 чоловік, які займаються контролем за машинами, всю трудомістку роботу виконують роботи — це сприяє надзвичайній якості продукції. Також компанія має сертифікати ISO9001 та ISO13485, які вказують, що виготовлення продукції, відповідають міжнародним стандартам якості на всіх етапах виробництва.  

 

Для нашого ринку компаніявкладає інструкції, що написані виключно українською мовою.

 

Чому саме продукція TopAction?

Зворотній зв`язок