Технології

     GT (Golf/Tennis)

     Лінзи Tifosi Optics™ GT™ забезпечують освітлення об'єкту, що підвищує здатність потрапляти по м'ячу завдяки світловому балансу між метою та фоном. І зовсім не має значення, якій грі Ви надаєте перевагу, тенісу чи гольфу, кольори лінз колекції GT™ створені спеціально для того, щоб допомогти Вам сфокусувати погляд на м'ячі. Вони присутні як серед моделей із змінними лінзами, також і серед моделей з лінзами Fototec. Всі лінзи Tifosi GT забезпечують 100% захист від UVA/UVB сонячного випромінення.

     EC (Підвищена Контрасність)

     ЛІнзи Tifosi Optics EC™ розроблені для тих, кому необхідно розрізнювати найбільш маленькі деталі рельєфу. Відтінок лінз EC підвищує контрасність завдяки фільтрації спектру синього кольору, що є причиною оптичного викривлення та знижує контрасність в умовах підвищеного освітлення. Лінзи EC™ представлені як серед моделей GT із змінними лінзами, так і серед моделей з лінзами Fototec. Всі лінзи Tifosi EC забезпечують 100% захист від UVA/UVB сонячного випромінення.

     POLARIZED (Поляризаційні) 

     Поляризаційні лінзи Tifosi мають виключну міцність в порівнянні з акриловими поляризаційними лінзами та відмінні оптичні якості в порівнянні з традиційними полікарбонатними лінзами. Нові поляризаційні лінзи децентровані та володіють повною оптичною прозорістю. В результаті ми маємо лінзи, що не б'ються, знижують рівень бліків та володіють неперевершеними оптичними якостями. Всі лінзи забезпечують 100% захист від сонячних промінів UVA/UVB.

     FOTOTEC

     Лінзи Fototec змінюють свій відтінок в залежності від умов освітлення. При яскравому сонці мікроскопічні фотохромні частки, що запроваджені в лінзи, реагують на УФ промені та затемнюють скельця таким чином, що Вам не потрібно мружитись. При помірному освітленні частки повертаються в свій першочерговий стан та надають лінзам можливості пропускати більше світла. Всі лінзи Tifosi Fototec забезпечують 100% захист від сонячних промінів UVA/UVB. На малюнку показаний діапазон пропускання світла кожної лінзи. 

 

     POLARIZED FOTOTEC (Поляризаційні Лінзи Fototec) 

     Лінзи Polarized Fototec поєднують в собі властивості поляризаційних лінз та фотохромних Fototec, які здатні змінювати ступінь пропускання світла в залежності від рівня освітлення.  В результаті отримуємо лінзи, які можна використовувати від світанку до заходу сонця - на рибалці, займаючись водними видами спорту, бігом або будь-якими іншами видами активності. 100% захист від сонячних промінів UVA/UVB. 

 

Зворотній зв`язок